Головна : Новини

Як вибрати зовнішній акумулятор для телефону

, 15:50
0 296

Ще близько 10 років тому кожен мобільний телефон міг без будь-яких проблем тримати заряд понад 10-ти днів, і ті ситуації, які пов'язані з «раптовим» розрядом вважалися дуже рідкісними, і зазвичай були результатом того, що в несправному стані перебував акумулятор. Сьогодні ж на багатьох власників смартфона, який здатний в режимі безпосередньо активного використання витримати більше 10-ти годин дивляться з великим захопленням, а також заздрістю, а звичка брати з собою так потрібне зарядний пристрій, або ж мати їх кілька (наприклад, вдома, в офісі, або ж навіть у власному авто) виглядає цілком нормально, як і те, що багато людей люблять ранкова кава. Так, ніхто не буде сперечатися, що це значний прогрес і нові технології. Але скільки разів ми могли залишитися без мобільного зв'язку в дуже важливий момент з вини того, що ваш смартфон розрядився?

Що являє собою зовнішній акумулятор для телефону?

Зовнішній акумулятор, або як його багато хто звикли називати PowerBank являє собою портативний джерело живлення, який здатний «нагодувати» всі мобільні пристрої. Конструктивно він дуже схожий на звичайний акумулятор саме портативного пристрою. Думаю, що це для всіх  не секрет. До речі, ви можете придбати на сайті: bigmag.ua.

Головні елементи живлення

Їх можна нарахувати від 2-х до 10-ти, які є пов'язані з платою контролера. На цій платі знаходиться роз'єм, який призначений для того, щоб здійснити підключення USB кабелю безпосередньо від гаджетів. І все це є загорнуте в міцний (або ж не такої характеристики) корпус. Сумісність з різними можливими пристроями зазвичай досягається за рахунок прямого використання якогось універсального порту USB 2.0, до якому ви повинні підключити кабель від вашого смартфона, зручного планшета, мр3 плеєра, невеликий фотокамери, або ж іншого пристрою, який має підтримувати зарядку через USB.

Принцип дії акумулятора

Принцип дії головного сам по собі дуже простий: спочатку ви, як зазвичай, заряджаєте PowerBank безпосередньо від мережі 220В (можна і по USB від комп'ютера, але від мережі це буде відбуватися набагато швидше), потім берете кабель і підключаєте його до батареї смартфона або ж вашого планшета. PowerBank зазвичай починає віддавати ту енергію девайсу, яка накопичена за весь час. На виході ви знову отримуєте заряджений смартфон або ж ваш улюблений планшет.

Особливість чохлів-акумуляторів

Є дуже відома поширена модифікація –  чохли-акумулятори. Вони зазвичай одягаються на саме пристрій, що і виконують захисну функцію. Але у них   мінус – їх роблять тільки під певну модель смартфона, і коштують вони набагато дорожче своїх інших переносних побратимів.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ