Головна : Новини

Чому так важливо відвідувати гінеколога?

, 11:13
0 303

Часто жінки скаржаться на болі внизу живота. Звичайно, це може бути пов'язано з місячними, а,можливо, і з хворобою. Як же зберегти здоров'я прекрасної статі, розповідає лікар-гінеколог обласного центру планування сім'ї та репродукції людини Тетяна Ларіна.

З якими захворюваннями до вас найчастіше звертаюся взимку?

Частою причиною звернень взимку - запальні захворювання внутрішніх статевих органов і молочниця (до речі, про читайте на тут: parazityoff.ru). Жінки люблять добре виглядати, незважаючи на погодні умови. Особливо молодь не надто любить головні убори, теплі штани і т. П. При переохолодженні знижується імунітет, а тому будь-яка інфекція, яка потрапляє в організм, може спровокувати запальний процес і тоді виникаєт захворювання.

Які симптоми запальних процесів?

  В основному біль різної інтенсивності внизу живота і в попереку, який без своєчасного лікування може посилюватися або декілька зменшуватися, переходячи в хронічну форму, порушення менструального циклу та ін.

  Чим лікуватися?

Насамперед, хочу зауважити, що ефективне і безпечне лікування може підібрати тільки фахівець, тобто, лікар, вивчивши причини та прояви захворювання, обстеживши і встановивши чіткий діагноз. Часто необхідний цілий комплекс препаратів: антибіотики, протизапальні засоби, стимулятори імунітету, місцевелікування, фізіопроцедури і правильне їх поєднання. Найгірше в таких випадках - самолікування. Оскільки, послухавши поради оточуючих, жінки застосовують неефективні в даному випадку ліки, в неправильних дозах, невідповідною тривалості. Як правило, переводять інфекцію в стійку форму. Таким чином, шкодять собі, адже потім доведетьсяприймати потужні, а відповідно, і дорожче препарати.

У якому віці найчастіше хворіють?

Якщо чесно, страждають всі вікові групи. Маленькі дівчатка інфікуються від хворих мам, наприклад, при спільному купанні. Молоді жінки - найчастіше при статевих контактах, гігієни яких, на жаль, мало дото дотримується. Старші жінки, як правило, страждають через наявність хронічних супутніх хвороб, гормональних клімактеричних порушень.

  Чим загрожує жінці наявність хронічного запального процесу?

  Насамперед, необхідно усвідомити, що хворий орган не може правильно работать. А матка і яєчники у жінки виконують дуже важливу роль для всього організму. Пов'язані з цим гормональні порушення призводять до розладів менструального циклу і безпліддя. Постійні болі у жінки викликають хронічний стрес і внутрішньосімейні конфлікти.

  Як часто треба ходити на прийом до гінеколога?

  Якщо нічого не турбує, немає порушень менструального циклу - до лікаря можна звертатися раз на рік. При наявності хронічних гінекологічних захворювань - раз на 3-6 міс. за призначенням лікаря. У разі нових скарг - за потребою. < / p>

  Багатьох цікавить питання лікування молочниці?

  Як известно, молочниця - це хвороба, яка викликається дріжджовим грибом. У здорової жінки організм сам може її ліквідувати, якщо в достатній кількості міститься нормальна (кисломолочна) флора. Прийом антибіотиків, вживання гострої та солодкої їжі, спиртного, куріння, наявність інших захворювань призводять до порушення захисних механізмів слізістієї оболонки статевих органів. У такому випадку грибок активізується, викликаючи прояви хвороби. Слід пам'ятати, що не завжди її викликає тільки грибок. Як правило, при обстеженні виявляються асоціації (комбінації) мікробів, грибів і вірусів, які підтримують один одного. Отже, якісне лікування можливе тільки при правильній і своевременної діагностиці.

Як уберегти жіноче здоров'я?

Треба розглядати розвиток жінки починаючи від внутрішньоутробного періоду. Мама і тато дівчинки (як і хлопчика) готуються до зачаття (дотримуються правил здорового способу життя, приймають полівітаміни, зокрема фолієву кислоту). Коли народилася бажана дитина,його здоров'я знову ж таки в руках батьків (правильне, бажано грудне, вигодовування, загартовування, спостереження за правильністю психічного і фізичного розвитку). У періоді статевого дозрівання важливе правильне становлення менструальної функції, відсутність фізичних і психічних перевантажень. Молода жінка свідомо й виважено вибирає підлогуового партнера, народжує дітей, порадившись з лікарем, вибирає метод контрацепції, запобігаючи абортам. Входячи в період клімактерію, "здає іспит" прожитого життя. Це в ідеальному варіанті. Але хто заважає втілити такий план в життя?

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ