Головна : Новини

Електронна сигарета

, 00:04
0 925
Електронна сигарета досить часто складається зтрьох головних частин - акумулятора, атомайзера (випарника) і резервуара (танка). Головний принципом є випаровування рідини за допомогою нагрівання спіралі з ніхрому. Важливим є якісна і природно постійна подача рідини до робочої   спіралі, якісної і достатньої тязі і надійності великої ємності акумулятора. Електрційні сигарети вже пройшли кілька поколінь і здолали багато елементарних недоліків, таких як протікання такої потрібної рідини, перегрів випарника, часто мала ємність самого акумулятора, погана тяга і все таке.
Атомайзер - головний робочої елемент звичайної електронної сигарети. Головні частини атомайзера - камера випаровування (краще - керамічна), нитка розжарення і гніт, через який подається рідина. Є кілька різних конструкцій - двох - спіральні (для більшої пари), заглибні (кліромайзери - для кращого тепловідведення), змінні або обслуговуванні та інші. Головна характеристика атомайзера - електричний опір - є з низьким (1.8 Ом) або високим (2.4 Ом) опором. Атомайзери з низьким опором дають більше пари, але мають менший термін роботи. У середньому атомайзер працює від 1 неділі і до місяця і більше, залежно від відомої конструкції і мети використання.
Резервуар (танк) - як правило, найпростіша і мало схильна зносі частина (якщо не має звички жувати мундштук або постійно виймати танк без потреби). Це ємність для з потрібним воздуховодом для пари від атомайзера. Є багато різновидів і модифікацій для достатньо звичайного збільшення ємності, поліпшення його зовнішнього вигляду і тих, хто віддає перевагу до певної форми мундштуку.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ