Головна : Новини

Засоби обробки коригувальних лінз

, 18:08
0 310

Мільйони сучасних людей мають проблеми із зором в силу широкого розповсюдження цифрової техніки і зміни звичного  способу життя. Втрачається гострота, розвивається далекозорість, короткозорість та інші захворювання, які вимагають корекції. Найбільш популярним способом серед молоді, яка дуже педантично ставиться до свого стилю, є застосування контактних коригувальних лінз (CCL). Це специфічні вироби, які мають прямий контакт з поверхнею очного яблука і при частому використанні за ними необхідно також доглядати, очищати, стерилізувати і правильно зберігати. Широкий набір засобів для дбайливого і правильної обробки CCL можна знайти на сайті .

Що собою представляє контактна лінза?

Подібні вироби стали настільки затребуваними тому, що вони не помітні на очах, як окуляри, але при цьому не менш ефективні. Фактично, контактної називається мініатюрна лінза (розміри в діаметрі трохи більше рогівки ока), яка одягається просто на око. Їх виготовляють з силіконових і гідрогелевих складів, надає гнучкості і не травмуючим очі.

Коли лінзам потрібен догляд?

Прямий контакт зі слизовою оболонкою, особливо якщо мова йде про лінзи тривалого носіння може призвести до розвитку подразнення, алергії чи навіть запального процесу. Тому використання таких виробів в обов'язковому порядку повинно стимулювати людину до дотримання правил гігієни і догляду за лінзами. Фактично, коректори можна носити протягом дня, знімаючи на ніч. В таких умовах, навіть якщо їх зберігати в окремому футлярі, але не чистити, як випливає з інструкції, на поверхні може накопичуватися мелкодисперсная пил, бруд і патогенна мікрофлора.

Які кошти можна знайти в магазині LinzaVision?

Магазин LinzaVision щільно займається реалізацією контактних лінз і різних засобів дезінфекції, зволоження для них. Він може запропонувати наступні групи товарів:

  • Багатофункціональні розчини. Це рідини зі спеціальним стабілізованою складом, що включає комплексний набір речовин. Така схема дозволяє проводити ефективну дезінфекцію, очищення і ополіскування лінз після їх зняття з очей. Крім того, розчини Aosept Plus, I Care, BioTwin та інші використовуються для обробки коригувальних лінз перед зберіганням;
  • Розчини на базі гіалуронової кислоти. Це прекрасні засоби для дезінфекції та зволоження поверхні лінз. Обробка засобами Biotrue, Unica Sensitive, Hydro Health HA та іншими дозволяє довше підтримувати нормальний рівень вологості в контактній зоні;
  • Пероксидні системні засоби. Це прекрасне рішення для людей з дуже чутливою слизовою оболонкою. Такі системи, як One Step або Wohlk Peroxid не містять консервантів, максимально очищають поверхню лінз, значно продовжуючи термін їх служби. Крім того, вони знижують ризик прояву алергічних реакцій.

Стаття написана на основі матеріалів сайту інтернет-магазину LinzaVision (телефон: +38 /044/ 578-24-78).

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ