Головна : Новини

Різноманітність жіночого взуття

, 00:26
0 296

Жінки – це не тільки сама прекрасна половина суспільства, але ще і найзагадковіша. В однієї панянки може бути стільки різних «пунктиків», що виникають, здавалося б, на рівному місці, що їх вистачить, як мовиться, на роту солдатів. Одним з таких проблемних питань є вибір жіночого взуття. Це процес, який у будь-якого чоловіка займає всього нічого: прийшов, побачив, купив (майже як у Цезаря). У той же час наші прекрасні дами цей процес перетворюють просто-таки в цілу епопею, з якої можна знімати мильні опери.

По суті це цілком логічно, оскільки, маючи колосальне бажання бути красивою і чарівною, не можна вибрати аби що – тут потрібен серйозний і обдуманий підхід. Значно скоротити процедуру і зберегти в цілості прекрасні ніжки можна, зайшовши на сайт: p і замовивши потрібну пару взуття.

Але як не помилитися у виборі і серед величезної кількості і видового різноманіття вибрати саме ті чобітки, туфлі або сандалі, які ідеально відповідають вашому стилю і майбутньої події? Для цього непогано було б розбиратися в основних типах взуття, про що, власне, і піде мова далі.

Які види жіночого взуття найбільш затребувані?

Сьогодні в принципі не існує проблеми вибору, оскільки навіть на найпростішому ринку або в невеликому бутіку представлено безліч видів взуття. Інша справа, що далеко не всі вони однаково популярні і затребувані. Тому, постараємося розібратися в найпоширеніших видах. До таких можна з упевненістю віднести:

  • Чоботи;
  • Уггі;
  • Туфлі;
  • Ботильйони;
  • Челсі;
  • Балетки;
  • Слиперы;
  • Еспадрільї;
  • Гладіатори.

А тепер розглянемо кожен із більш детально.

Чоботи

Це традиційна для багатьох народів висока взуття. Враховуючи модель, довжина чобіт може досягати половини гомілки (напівчоботи) або стегна (ботфорти). Мають зручним анатомічним кроєм і фіксуються на нозі за допомогою ремінців, шнурків, лямок, еластичних гумок і т. п. Також може змінюватися і підошва (каблук, плоска підошва, танкетка і т. п.).

Уггі

Це м'які зимові чоботи (якщо їх можна так назвати), які мають плоску підошву і утеплення всередині (натуральний або штучний хутро). Прекрасно сидять на нозі, зберігають тепло, але використовувати їх можна лише за сніжної погоди – сльота швидко приведе їх у непридатність.

Туфлі

Їх можна вважати найбільш популярної жіночої взуттям. Конструктивно вони закривають нижню і бічні частини стопи. Найчастіше має каблук різної висоти (від низького до шпильки).

Ботильйони

Це якийсь гібрид між туфлями і чобітками. Вони повністю закривають стопу, іноді захоплюючи до чверті гомілки. Підошва може бути на підборах або танкетці, а в якості матеріалів найчастіше вибирають замшу, шкірозамінник або натуральну шкіру.

Челсі

Напівчеревики із завуженим носком. Фіксуються на нозі за рахунок еластичних бічних вставок. Мають плоску підошву або низький плоский каблук на всю п'яту.

Балетки

Це один з найбільш популярних літніх видів взуття, яка має плоску підошву, закритий носок-мисик. В якості матеріалів використовують абсолютно різні тканини, від шкіри до бавовни.

Слиперы

Це взуття, що представляє собою щось середнє між туфлями і балетками. Серед особливостей можна виділити низьку підошву і яскраво виражений язичок на підйомі.

Еспадрільї

Легка літня взуття з текстилю, зібрана на мотузяній підошві. Верх виконується з щільних матеріалів, що, втім, не заважає шкірі дихати і прекрасно почувати себе навіть у спеку.

Гладіатори

Це ще один варіант літньої взуття, названий так за рахунок візуальної схожості з давньоримськими сандалями. Має тонку плоску підошву і безліч ремінців навколо стопи та гомілки.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ