здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Як пізнати самого себе?

Березень 07 2016

Пізнати себе - значить зрозуміти, що Людина не може бути ніким іншим! Хто ми є насправді? Хто ми є справжніми? Ще в дитинстві ми починаємо натягувати на себе маски, ми формуємо один або кілька шаблонів, одягаємо на собі якийсь «камуфляж» і носимо його все життя. Нам в цьому допомагає родина, школа, друзі, співробітники, та й просто звичайні люди, часто зовсім незнайомі. При цьому ми віримо в те, що це і є ми справжні. Поступово день за днем ​​ми формуємо себе, підлаштовуючись під установки суспільства в якому живемо. І найсумніше при цьому, що ми йдемо від себе справжніх все далі і далі, ми забуваємо, якими ми є, ми втрачаємо себе, іноді назавжди. І цей невидимий «камуфляж» приростає до нас, переплітається тонкими нитками з нами справжніми, просто вростає в нас.

Як дізнатися хто ми є насправді?

Іноді трапляється диво: ми в якихось ситуаціях раптом стикаємося з тим, що те, що ми є, це не ми. Це нав'язувати язане нам кимось і колись, і ми навіть не пам пам'ятаємо точно, ким і коли. І ми не завжди перебуваємо в тому стані, щоб зіткнувшись з тім, хто мі не є, зрозуміти, хто ми є. А якщо навіть і зрозуміємо, раптово усвідомлюємо це, то немає абсолютно ніяких гарантій, що ми здатні прийняти себе справжніх, прийняти хоча б якусь частинку себе справжнього. До речі, за професійною допомогою ви можете звернути до психолога Олександра Поповського: .

Вісь тут і знаходиться переламний момент життя, момент, коли людина підходить до якоїсь невидимої межі, за якою починається дивовижний процес пізнання себе. Зустріч з самим собою для кожної думаючого і мужньої людини - це подія, що залишається в пам'яті на все життя. Це прозріння, шок, який може бути як радісним, так і не дуже. Це момент істини, коли невидима тонка вуаль самообману, ілюзорності придуманої і нав'язувати язаного світу розчиняється в просторі. І тільки від самої людини залежить, внесення вона якісь коригування в своє життя і чи піде по новому шляху.

Уявіть, що ви йдете по вулиці міста, в якому абсолютно немає жодної людини, жодної машини, нічого живого, крім дивовижної і завжди справжньої, чудової природи. Спробуйте зробити це вранці, коли спить величезне місто, не в селі немає, а саме в мегаполісі. При цьому уявіть, що люди не сплять, а їх просто немає, зовсім немає. Як ви себе будете відчувати? Важко уявити, чи не так?

Приблизно так і відчуває себе людина, яка пізнаючи себе, намагається бути вірним собі справжньому. Вона абсолютно самотня. Їй здається божевіллям змвнити себе і своє життя, легше залишити все як є. У неї не вистачає сил вирватися одному.

Стадний рефлекс

На жаль, на сьогоднішній день, дуже сильно у людей виробився стадний рефлекс. Більшості просто необхідно бути в стаді, але що робити, якщо стадо з перекрученими цінностями сліпо котитися в прірву? Це стадо, як вир, що затягує в свою воронку всіх, що знаходяться поруч з шаленою відцентровою силою. Це гірська весняна ріка просто з неймовірною швидкістю течії. Наше суспільство і є це стадо, оповите серпанком ілюзорності. Ця вуаль, ніби густий туман, стелиться по людству, немов по рівнині, яке далі свого носа нічого не здатне просто побачити. Ілюзія піде, коли всю рівнина буде видно з висоти. Альо в цьому тумані так тепло і затишно, він вабить тому, намагаючись позбавити зору назавжди.

Ми відповідальні за все, що з нами відбувається, необхідно тільки зрозуміти це.

 

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Швидко схуднути вам... У чому секрет схуднення? 
Переглядів: 259
Автор: Надя Андрійчук

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен