Головна : Новини

Термальні басейни в Берегово та Косино

, 23:27
0 326

Берегово – це невелике закарпатське містечко, який прославився в Україні своїми термальними джерелами, адже вода в них має високу мінералізацію. Але також, не лише в самому Берегово, а й у всій Берегівському районі є такі унікальні термальні джерела.

Дія місцевої термальної води на організм людини

Ні для кого не є секретом, що саме перебування в мінеральній гарячій воді сприятливо впливає  на весь організм людини в цілому. Адже, пори очищаються, а все тіло наповнюється здоров'ям. Такі цілющі властивості цієї води доведені багатьма лікарськими дослідженнями, а результат вже завдяки кільком купань видно наявності.

Відомий термальний басейн та його лікувальні дії

Мабуть, найвідомішим саме термальним басейном є басейн, який побудований в 1960-х роках поруч з відомою спортивною базою «Закарпаття». Такі басейни славляться безліччю корисних речовин, а також мінералів і купання в даній воді є профілактикою і лікуванням багатьох захворювань. Вода там насичена натрієм, фтором, кремнієвою кислотою, і багатьма іншими дуже корисними мінералами.

Термальні води Косино

На території комплексу під назвою «» є 5 басейнів: 2 басейни -"близнюки" безпосередньо з термальною водою, великий термальний, прісний басейн разом з аква-баром і дитячий басейн. Всі вони оточені зручними доріжками, гойдалками, шезлонгами,  обладнані численними фонтанами, а також підводними поручнями і гейзерами. Басейни пристосовані також само і для людей з різними обмеженими можливостями.

Входять в цей комплекс додаткові розваги і зручності :

  • "Королівська залу" - там є бювет безпосередньо з мінеральною водою і залу прикрашено погруддями королів і троном Угорщини. Тут можна отримати якісну консультацію лікаря, а також відпочити на лавочках;
  • Кімната відпочинку – це рекреаційна зона має шезлонги і чайну кімнату; 
  • Фінська сауна;
  • "Чарда" – це ресторан, в якому чудово готують угорські, а також закарпатські страви.

Тільки на території комплексу працюють в теплий сезон : водний футбол, три гірки, екстрим-парк, бадмінтон та волейбол.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ