Головна : Новини

Проектування будівель та споруд

, 21:31
0 283

Основний, обов'язковий етап будівництва - це проектування споруд і будівель. Даний етап включає в себе цілий комплекс робіт по створенню єдиної системи, в яку входять інженерні, конструктивні, архітектурні, технологічні та дизайнерські рішення. Безпосередньо залежать від якості проекту: надійність будови, комфортність проживання, привабливий зовнішній вигляд, довговічність і безпека об'єкта.

Проектні організації часто пропонують своїм клієнтам наступні проекти підприємств побутового обслуговування і громадського харчування, торгівлі (великі центри, ринки), установ охорони здоров'я (лікарні, санаторії, поліклініки), розважальних та освітніх закладів, готельних комплексів, багатоповерхових жылых будинків, промислових будівель (заводів, ангарів, складських або виробничих корпусів, автоцентрів, гаражів, багатоярусних парковок, стоянок). До речі, в Астані замовити проектування будівель і споруд ви можете в "СТС Холдингу": .

Головні етапи проектування:

  • Розробка ТЗ;
  • ескізне проектування;
  • остаточна розробка проекту.

Після отримання проекту замовник може звернутися в будь-яку будівельну організацію і негайно приступити до зведення самого об'єкта.

Архітектурне проектування

У цю частину входять завдання і питання пов'язані з розробкою зовнішнього і внутрішнього вигляду будівлі (екстер'єр, інтер'єр), об'ємно-планувальні рішення. Також сюди включаються: ескіз проекту, а також його будівельно-архітектурна частина. При архітектурному проектуванні клієнту надають 3-х мірну візуалізацію об'єкта, також можлива подальша підготовка відеоматеріалу.

Проектування конструкцій

Це поняття дуже ємне. Воно включає в себе проектування тих конструкцій, які відносять до несучих (стінові панелі, каркаси, фундаменти, палі та ін), а також окремих елементів, наприклад: сходів, сходи, площадки,  балкона, навісу, козирка. Виділяють конструкції з металу, з/б і дерева.

Грамотне проектування конструкцій дає гарантію довговічності будівлі, безпеки використання, а також відсутності потреби проведення капітального ремонту. Важливими є розділи проектування, що пов'язані з розробкою інженерних комунікацій (газифікація, водопостачання, енергопостачання, каналізація та ін), заходами по пожбезопасности, захисту та охорони зовнішнього середовища, ГО і НС, доступ інвалідам, і безпосередньо організація самого будівництва.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ