Головна : Новини

Компактна гребінець від "Tangle Teezer"

, 10:46
0 257

Ні одна жінка не знає, коли їй треба буде виглядати на всі 100 % (наприклад, піти на побачення, ділову зустріч, будь-який інший захід). Але що все і відразу звертають свою увагу і те, що завжди у кожної жінки з собою, бо це її волосся - не сукня від Версаче, не духи Шанель № 5, не кільця з дорогоцінними каменями, а саме волосся. Саме тому, щоб виглядати презентабельно більшості жінок достатньо на швидку руку розчесати свої шыкарные волосся.  Але є одна проблема - більшість гребінців дуже великі і не влазять в жіночу сумочку. Виходом із цій ситуації буде носити з собою компактну гребінець, що займає мінімум місця.

Тангл Тизер Компакт Стайлер

В даному випадку, компактна гребінець для волосся "Тангл Тизер" під назвою "Компакт Стайлер" - це просто ідеальний аксесуар, який з легкістю поміститься в будь-якій жіночій сумочці. До речі, в РФ придбати дану гребінець ви можете в інтернет-магазині: .

Популярною ця гребінець стала тому, що всього за пару рухів гребінця ви можете привести в порядок практично будь-яку зачіску. "Тангл Тизер Компакт Стайлер" призначена для застосування як з мокрими, так і з сухими волоссям.

Сьогодні, все більше жінок носять перуки і удаються до нарощування волосся. Гарна новина полягає в тому, що "Тангл Тизер Компакт Стайлер" також підходить для використання з даними волоссям.

Але знайте, що не одні жінки можуть користуватися даною гребінцем. Її можуть використовувати як чоловіки, яким потрібно швидко поправити їх зачіску, адже вона дуже маленька і з легкістю може поміститися усередині сумки для ноутбука або портфеля.

"Тангл Тизер Компакт Стайлер" є в наступних кольорах: британський прапор, леопард, рожевий з чорним, чорний, золотистий з чорним, з візерунком овечок та з візерунком бантиків . Дані гребінця випускають з надійною захисною кришкою знизу, захищає від пошкодження зубці гребінця.

Бажаємо, щоб Ваше волосся завжди були у відмінній формі!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ