Головна : Новини

Основні відмінності артрозу і артриту

, 20:15
0 267

При таких захворюваннях, як артрит і артроз відбувається ураження суглобів. Тому, багато хто не знають яка між ними різниця, і зважаючи на схожі назви сприймають їх як щось за своєю суттю схоже. Але вони далеко не є одним і тим же.

Артроз являє собою поступову вікову деформацію суглобів і часто ця хвороба розвивається у людей в літньому віці. А артрит, у свою чергу, найчастіше спостерігається у молодих людей. Хоча в обох випадках бувають винятки. До речі, (причини, симптоми і методи лікування і профілактики) ви можете прочитати на сайті: pro-artroz.ru.

Згідно зі статистичними даними: різними формами артритом хворіє десь 2 % людей, що живуть на нашій планеті (найчастіше молодих). А ось артрозом хворіє десь 10 % населення Землі! При цьому, молодих людей артрози вражають відносно рідко, то у людей старшої вікової групи артрози зустрічаються у багато разів частіше. Наприклад, в 50 років якісь артрозные зміни суглобів є вже у кожного 3-го людини. А в 70 років якийсь формою артрозу хворіє майже кожен 2-ий.

При артрозі страждають лише суглоби (інша частина організму - процес не втягується). А ось артрит, навпаки, є запальною хворобою всього організму; і запалені суглобів – це лише «верхівка айсберга».

Запалені суглоби при артриті можуть проявлятися їх:

  • почервонінням;
  • припуханням;
  • і сильним болем, який не проходить в стані спокою, а буває що і посилюється ночами.

Це запалення найчастіше обумовлено або інфекцією, або надто активною діяльністю і збоєм нашої імунної системи, яка помилково спрямовує всі свої сили проти нашого організму. Іноді артрити свідчить про порушення обмінних процесів в організмі.

Зміни, які відбуваються в організмі при деяких формах артриту, мають негативний вплив не лише на одні суглоби. Також вони частенько б'ють і по наших внутрішніх органів (нирок, печінки і серця). А буває і таке, що в разі правильного лікування артритів трапляються ускладнення, які можуть становити дуже серйозну загрозу для життя пацієнта.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ