Головна : Новини

Які бувають види штор?

, 09:43
0 240

Отже, у вас з'явилася потреба придбати штори. В голові присутня величезна кількість питань, і ви самі навіть не уявляєте, які штори ви б бажали придбати для свого будинку. Давайте розглянемо найпопулярніші види штор. До речі, ви це можете зробити і на сайті: http://batist.org/. Саме там порадують своєю різноманітністю.

Класичні штори: хороший варіант

найпопулярніший - класичний варіант штор. Він являє собою поєднання двох полотнищ, які зроблені з зовсім різних матеріалів: звисає завіски, яка тонка і прозора, але часто закриває вікно повністю, а також портьєри, які, в свою чергу, зроблені з щільної і важкої тканини. Саме вони прикрашають вікно з обох боків. Класику часто використовують для того, щоб оформити вітальню, спальню, дитячу або робочий кабінет.

Австрійські штори

Австрійські штори - це тканина, яка зібрана безпосередньо в горизонтальні складки. Зазвичай це роблять за допомогою використання шнурів, які проходять з вивороту матерії саме крізь ряди петель або нашитих кілець. Опущені штори, звичайно, що висять прямо, але при цьому вони зберігають лише пару м'яких складок вздовж нижнього краю.

Французькі штори

Французькі штори на відміну від австрійських, є завжди «призібрані» безпосередньо по всій довжині полотна, тобто і в піднятому, і в опущеному положенні. Складки тканини собою утворюють вузькі вертикальні фестони. Дані штори зазвичай роблять з батисту, шовку, але тільки з гладкою текстурою або красивим витканим візерунком. Найважливіша вимога до даної тканини — вона повинна бути еластичною для того, щоб драпірування могла лягати м'якими і головне невеликими складками. Такі штори ідеально підходять як для вищих, так і для широких вікон. Традиційно їх використовують для приміщень, яким хочуть надати більшої урочистості або ж парадності. Ними прикрашають зал або ж хазяйську спальню.

Лондонські штори

Лондонські штори відносяться до класу каскадних: вони мають м'яку тканину, яка перебувати в піднятому положенні, і яка утримується стрічками. Таким чином, вона утворює гірлянду. Головна відмінність їх від інших штор по класу – це присутності традиційного англійського малюнка: від шотландської клітини до якогось набивного ситцю в дрібну квіточку або ж красивих букетів троянд.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ