Головна : Новини

Чому багато людей вибирають клініку МИЛАВЕЯ?

, 10:16
0 277

 

Клініка МИЛАВЕЯ була заснована всього 12 років тому, тобто у 2014 році, але на сьогоднішній день є однією з найбільш популярних з надання послуг з:

  • Зниження маси тіла;

  • Апаратної косметології;

  • Ін'єкційної косметології;

  • І терапевтичної косметології.

Тут застосовується тільки нова і дуже ефективна технологія безпосередньо по зниженню маси тіла, яка була розроблена засновником відомої клініки МИЛАВЕЯ: - Миколою Чадаевым. Давайте більш детально дізнаємося в чому полягає її суть.

Які існують програми для зниження ваги?

  1. Перша і дуже популярна програма полягає в тому, що використовують мульти голку Чадаєва «КВАДРО». Перше і найважливіше правило в даній програмі грунтується у тому, щоб обчислити головні причини надмірної маси тіла і призначити лише правильне лікування. Для того щоб це зробити потрібно обов'язково проаналізувати якою щоденний раціон і режим харчування дотримується пацієнт. Індивідуальне лікування призначається тільки у відповідності з тим, який вік, зріст, стать, маса тіла та інше у пацієнта. До речі, після того, як вам встановлять дану голку ви зможете контролювати свій апетит близько шести місяців, а то і більше. Також під час даної програми проводитися антицелюлітний ендермологіческій вакуумно-роликовий масаж;

  2. Другий не менш відомою програмою вважають застосування невидимою голки (тобто гелевою). Головна відмінність цієї програми від попередньої полягає в тому, що проводять електроліполіз і озоноакупунктуру проблемних зон.;

  3. Третій спосіб проводитися з сеансами електропунктури аурикулярних точок. Він характеризується тим, що відбувається контрольоване гальмування апетиту електропунктури аурикулярних точок, ліпомассаж і озонотерапія поширеного панникулита.

Висновки

Отже, якщо ви ще сумніваєтеся в тому, як схуднути, то рекомендую вам відвідати цю клініку. Обслуговування та сервіс знаходяться на вищому рівні, а результат вас порадує.


Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ