Головна : Новини

Які можуть бути наслідки простатиту

, 19:13
0 265

Така серйозна хвороба як простатит, або якщо бути точним - наплювацьке ставлення до симптомів даного захворювання веде до непоправних наслідків, прибрати які буде дуже складно. Якщо мова піде про те, чим загрожують наслідки даного захворювання, то в 1-у чергу потрібно сказати про проблеми з потенцією. Під час простатиту у чоловіків зменшується кількість тестострона, що, в свою чергу, викликає зниження статевого потягу. Але, імпотенція є не єдиною неприємністю, до якої призводить простатит. Більш детально читайте на сайті: .

Тривала постійна біль стає причиною нервових зривів і психічно нестійкого стану. Також поширеним ускладненням простатиту є безпліддя, в групу ризику входять > 40 відсотків чоловіків хворіють на хронічний простатит.

Самими неприємними супутниками даної хвороби є труднощі сечовипускання, які в прямому сенсі слова «приклеюють» хворого до туалету. Найчастіше, крім зниження сексуального потягу, потенції, пекельної болі, з'являються аденома і камені.

Якщо ви розумно і вчасно оцініть, до чого призводить простатит, то зрозумієте що своєчасне лікування зможе позбавити вас від цілком вірогідною при цьому захворюванні хірургічної операції. Хронічний простатит без професійної мед. допомоги неминуче призводить до склерозу простати.

Багато чоловіків намагаються лікуватися своєчасно, правда уберегтися від аденоми простати вдається далеко не всім. Вибір при запущеному простатиті до даної стадії дуже навіть невеликий. Якщо вчасно не вилікувати аденому, то вона поступово переросте в злоякісне новоутворення, а в майбутньому на рак простати.

Наслідки простатиту:

  • чоловіче безпліддя;
  • відсутність ерекції;
  • аденома простати;
  • постійна важкість у сечовому міхурі;
  • постійні заклики до сечовипускання;
  • рак простати.

Якщо сказати, що в результаті простатиту просто погіршується рівень життя чоловіків, то це не сказати нічого. Вам не потрібно мати яскраву фантазію, щоб уявити фізичний і емоційний стан чоловіків хворих на простатит.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ