Головна : Новини

Що таке катаракта?

, 20:10
0 266

Катаракта - неприємне захворювання, при якому відбуватися помутніння кришталика і у людини з цим захворюванням створюється враження, що зображення стає розмитим. Симптоми катаракти проявляються поступово, а не відразу.

Як лікарі лікують катаракту?

Відбувається удаеник кришталика за допомогою впливу спеціального світловода, який своїм випромінюванням перетворює його в емульсію. Після цього, кришталик виводиться з ока, а його місце займає гнучка інтраокулярна лінза, яку вводять за допомогою інжектора. Така лінза здатна самостійно розвертатися і надійно фіксуватися. До речі, більше інформації про катаракті ви також можете дізнатися на: .

В лікування катаракти, важливим моментом є використання вискоэластик - спеціальних речовин, ввідних всередину ока під час операції, завдяки впровадженню сучасних технологій стало простим і менш болючим для пацієнта. До речі, застосування під час операції вискоэластик дозволяє офтальмохирургам безперешкодно виконувати всі необхідні маніпуляції. Крім того, він дає можливість створювати оптимальні умови для імплантації інтраокулярної лінзи, за рахунок того, що вони забезпечують підтримку глибини передньої камери і захищають внутрішні структури ока.

Переваги використання лазерної методики в лікуванні

Лазерна методика дає можливість значно полегшити лікування такого захворювання, як катаракта, оскільки час проведення даної операції складає близько 5-7 хвилин, а це набагато скорочує реабілітаційний період. При цьому також знижується ризик хірургічного втручання. Подібна методика найчастіше буває застосована на початковій стадії розвитку цього очного захворювання.

Високі результати операції досягаються завдяки тому, що маємо широкий вибір сучасних інтраокулярних лінз, які зазвичай пропонує багатьом пацієнтам хороший центр, який займається лікуванням очних захворювань, а гнучка цінова політика дає можливість допомогти більшій кількості потребуючих лікування.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ