Головна : Новини

Що необхідно знати про ремонт стартерів та генераторів?

, 21:55
0 290

Власник авто може навіть самостійно помітити несправності в роботі стартера і генератора. На них вкажуть такі фактори, як:

  • під час запуску двигун видає якісь дивні звуки;
  • автомобіль не заводиться;
  • при повороті ключа стартер прокручується.

Також на поломку стартера і генератора вам вкаже миготлива лампочка перевірки акумуляторного заряду. Зрештою, своє авто варто перевірити, якщо в ньому під час руху несподівано включається стартер. На жаль, на практиці безліч водії не бачать перераховані вище сигнали, які свідчать про проблеми. Але як би там не було, ви повинні ретельно відстежувати стан вашого авто і якщо раптом виникнуть якісь несправності провести ремонт стартера до найближчої СТО. Приміром, у Києві ремонт стартерів та генераторів ви можете здійснити в СТО .

У багатьох автовласників виникає логічне питання: "А чи потрібно взагалі ремонтувати стартер, може його простіше замінити на новий?" Тут все залежить від масштабу поломки. Якщо несправність маленька, то ремонт стартера виправданий і він вам обійдеться відносно дешево. Усунути поломку можна буде без будь-яких особливих зусиль, найголовніше, щоб ремонт робив професіонал. Вартість усунення маленьких поломок обійдеться приблизно в 1 / 3 вартості новенького пристрою. Якщо ж мова йде про таких складних поломки, як виходить з ладу або обмотки якоря, то ліквідація цих проблем обійдеться десь в 1 / 2 вартості новенького обладнання, а в окремих випадках - ще дорожче.

Є сенс ремонтувати устаткування в конкретному випадку - скажуть майстра автомобільного сервісу (СТО), відразу ж після проведення діагностики авто. За великим рахунком, роботи по відновленню стартера і генератора можна назвати специфічними, а вартість запчастин для таких маніпуляцій дуже висока. З усього цього випливає, що майстрів високої кваліфікації в цій сфері зовсім небагато. Саме тому, не треба прагнути до економії грошей, а звертатися варто лише перевірені СТО.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ