Головна : Новини

Як заробити гроші в інтернеті?

, 14:02
0 1413

Доброго дня. етієї статті викладена інформація, яка допоможе вам трохи роздуплитися в цій мережевий павутині, оцінити свої шанси на , допоможе вам заробляти гроші і звичайно витрачати їх на особисті потреби. Я наводжу тільки правдиву інформацію і не люблю кривити душею. Фігні писати не буду, щоб не витрачати часу. Ну що ж починаємо...
 

Але для початку зробимо ліричний відступ: Якщо ви будете заробляти рублі в мережевий павутині то вам потрібно мати свій персональний веб-гаманець на який виводяться зароблені гроші. Далі за допомогою якого ви через банк можете отримати свої гроші. Особисто я користуюся гаманцем від WEBMONEY, оскільки він надійний і досить добре себе зарекомендував. Можна використовувати і інші платіжні системи, але особисто я б Вам раджу вибрати саме цю. Але нічого страшного, якщо ви виберете іншу систему.

Спосіб за допомогою якого можна заробити

Заробіток не дуже великий, але з часом можете сміливо заробляти до 2-5 $ в день. Витрачаючи в день на все про все десь 40 хв вашого часу. Повірте-це не так багато, якщо порівняти скільки часу ви вбиваєте в порожню в соціальних мережах. Ви там днями пропадаєте - сам знаю, сам був такий. Робити особливо нічого не треба. Зареєструвалися на сайтах (вони вказані в кінці статті) і клікаєм по посиланнях, читаємо листи, виконуємо завдання, які нам пропонують за певну винагороду. Скажете фігня! Копійки? Давайте порахуємо: за 1 задачу приблизно 5 центів. На одне завдання йде 2-5хв. Є й інші завдання, виконання яких варто навіть 1 $. Початківець в годину заробляє 2 $. Далі виконуємо завдання 1 годину в день 5 днів на тиждень. Два дні в тиждень будемо інших справах. Відкидаємо вихідні у нас виходить 21 робочий день. 21 множимо на 2 $ і того виходить 42 $ в місяць. І це тільки з одного сайту. Якщо використовувати 2-3 сайти і часом присвячувати трохи більше часу. Ні багато ні мало це подвоїть нашу суму 84 $. Нічого так додатковий дохід. Отримані гроші можна витратити на себе, зводити кудись свою дівчину, де погуляти з друзями, а можна накопичити на якусь річ про яку ви вже давно мрієте. Правда непогано! Виплати виробляються від 10 центів. Без затримок, моментально, і йдеш знімати в банк. Подумай що ти втрачаєш? Спробуй! Не сподобається - завжди можеш залишити це заняття. Перевагою тут є вільний графік роботи. Час роботи і скільки саме працювати вибирайте ви самі.  

Реєструйся на цих сайтах, вони перевірені особисто мною:

  • socpublic.com;
  • wmmail.ru;
  • wmzona.com.

Висновки

Все у ваших руках. Думаю нікому не завадять кілька зайвих рублів зароблених на цих сайтах. Ви скажете це повна фігня! Чим ти відрізняєшся від інших? Тим, що перш ніж щось радити я перевіряю достовірність. Я не хочу туманити вам мізки, як це колись робили мені. ЦЕ перевірена інформація.


Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ