Головна : Новини

Які дівчата подобаються хлопцям?

, 12:10
0 233

У сьогоднішній статті я зачіпаю тему кохання, а саме: «Які дівчата подобаються хлопцям». Ця тема знову ж цікава, адже діти є різні і кожному подобаються, відповідно, і різні дівчата. До речі, більше інформації вам може розповісти .

Якою повинна бути дівчина, щоб сподобатися хлопцю?

Звичайно, я зараз дам кілька варіантів, але це не означає, що такими хочуть бачити дівчат хлопці. Комусь може подобатися, як дівчина курить, вживає алкоголь, ніколи не сидить вдома, постійно на дискотеках, це не вгадаєш.

  1. На мій погляд, дівчина повинна, насамперед, стежити за собою: добре виглядати, бути добре одягненою. Якщо дівчина не дивиться, то .... капець повний.
  2. Особисто мені подобаються дівчата, які комунікабельні. Не люблю, коли люди мовчать і дівчата в тому числі. До чого я веду, що комунікабельність повинна бути.
  3. Існує думка, що дітям більше подобаються блондинки. Та нічого подібного, брюнетки чи шатенки також прикольні.
  4. Високі чи низькі? Тут питання спірне, як вже хтось любить. Звичайно, якщо ви зростанням метр і капелюх, то дівчина під два метри вам не підійде. Хоча, у любові немає меж.
  5. Добра господиня. Знаю, це банально, але деколи такі речі відіграють важливу роль у вашому подальшому. Гуляти - це одне, а ось коли доведеться створювати сім'ю, то починаються казуси.
  6. Худі або повні? Це як кому. Якщо дівчата страждають надмірною вагою і за це переживають, я їм скажу наступне: «Це не важливо, один мій знайомий сказав колись. Що йому не подобаються худі, з повними можна хоч якось зігрітися, притиснути».
  7. Розум. На що хлопці дивляться на нього, адже дівчина може бути красивою, все ок, але розуму нуль, що ж тоді робити?
  8. Головне, щоб ця дівчина подобалася вам, а решта все по барабану. Хто б що ні говорив, вам зустрічатися з дівчиною, а не бабусі чи дідусеві.

А сьогоднішню статтю завершу словами: «Некрасивих дівчат не буває, просто є такі, які подобаються одним, і є такі, які подобаються іншим».

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ