загрузка...
Головна : Новини

Маска, яка дає ефект ботокса

, 10:59
0 276

Ох, ці неприємні зморшки. З ними часто стикається майже кожна жінка. Але інколи приходить час для себе вирішувати, як від цієї проблеми дуже швидко позбутися. Ботокс? Про нього багато чули різне. Це одна з найпопулярніших процедур, яка розгладжує зморшки.

Але якою ж ціною досягають саме такий ефект? Ботокс – це, в першу чергу, дуже небезпечний токсин, який виробляють з різного роду бактерій, що викликають ботулізм. Ботулінічний токсин, коли він потрапляє в м'яз, зазвичай паралізує її. У свою чергу, обездвиженная м'яз особи зовсім не може рухатися, а міміка пропадає. Також разом з нею і зникають багато зморшки. Ефект ботокса часто діє тільки півроку.

Чарівні процедури

Для того щоб зберегти своє здоров'я і красу рекомендують використовувати чарівні процедури - . Про одну ми сьогодні більш детально дізнаємося.

Маска з крохмалю

Домашні маски треба проводити через день. Повний курс включає 6-10 процедур. Готова маса відмінно зберігається в холодному місці, наприклад, в холодильнику (але не більше ніж 72 години). Залишки суміші зазвичай прибирають теплою водою. Для того щоб розвести суміш користуються скляною ємністю.

Нам необхідно мати:

  • Крохмаль з картоплі 15 гр.;
  • Сік моркви 80 мл (тільки свіжий);
  • Очищена і тепла вода 100 мл;
  • Жирна сметана 25 гр.

Крохмаль треба розчинити в 50 мл води і потім ставити його на плиту. При розігріванні додаем ще 50 мл води. Гріємо масу до того моменту, поки вийде желеподібна суміш. Її охолоджуємо і додаємо інгредієнти (ті, які залишилися). Наносимо на шкіру тільки тонким шаром. Коли маска підсохне, її треба нанести другим шаром, а потім третім. Відпочиваємо близько 20 хвилин. В кінці на шкіру потрібно нанести мигдальне масло. Ця маска з крохмалю замість ботокса для обличчя добре живить дерму, а також тонізує її і набагато збільшує еластичність.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ