Головна : Новини

Чому кисневий концентратор кисню найкраще рішення в стоматології?

, 22:19
0 312

Все просто: наркоз, який пропонують зараз - це не той наркоз, який був 10 років тому, як і телефон вже не так, або пломба вже не така, чи зубна імплантація вже не така, яка була 10 або більше років тому.

Сучасні препарати дозволяють управляти анестезією і проводити наркоз виключно на час самого втручання, наприклад лікування зубів у маленьких дітей або зубної імплантації у дорослих. Раніше таких препаратів не було і потрібно було багато часу для введення у наркоз та виведення з наркозу вже після самого втручання. Сучасні препарати мають короткий період дії, що дає можливість відразу після втручання (операції) відправляти пацієнтів додому. Саме з цієї причини 70% всіх хірургічних операцій у світі проводиться в режимі "одного дня" і не потребують госпіталізації у стаціонар.

Сучасні апарати для наркозу можна назвати «розумними» апаратами. "Розумний" апарат "дихає", як людина - він "розуміє", хто перед ним - дитина або дорослий і підлаштовується під особливості організму кожної людини. Інші апарати в постійному режимі показують найменші зміни в роботі організму, наприклад, зміни частоти пульсу або рівня артеріального тиску.

Кисневий концентратор кисню ()- сучасний апарат, який виробляє кисень (єдиний у світі медичний препарат, який використовується при всіх без винятку невідкладних станах) замінює наявність кисневих балонів. Наявність кисню в сучасних клініках - це не побажання, а необхідність!

Всім цим і апаратами, і медикаментами (в сучасній анестезіології немає одного «диво» препарату, а потреба у використанні декількох препаратів одночасно), управляють анестезіологи. Стоматолог навіть самий досвідчений, не в змозі швидко відреагувати на зміни в організмі людини навіть під час звичайної місцевої анестезії, якщо відсутня анестезіолог і апаратура.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ