здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Любіть життя - краще будете її бачити

Червень 09 2016

Хвороби очей часто говорять нам про те, що людина закриває очі на події, які з ним відбуваються, тому що боїться втратити щось або когось.  Можливо, також, що людина не бажає більше придивлятися до всього, що його оточує. Такий стан речей можна передати фразами: "мої очі не бачили б", "я закриваю на це очі", "лихе око", "очі розбігаються" і так далі. Навіть часте вживання 1-го або декількох схожих висловлювань може стати причиною захворювання очей або ж погіршення зору. До речі, якщо вам потрібні , то більше інформації можна дізнатися на сайті: http://lebedeva.zp.ua.

У тому випадку, коли хвороба заважає людині бачити на короткій відстані, то це значить, що він не бажає помічати ті процеси, які стосуються його особисто і пов'язані з її тілом (наприклад, може не помічати, як старіє її фізичне тіло). Іноді - це життєві обставини або близьке оточення - партнери, рідні. Те, що людина бачить, викликає в неї страх. Саме такі побоювання заважають об'єктивно оцінювати події, що відбуваються і деформують реальність в його уяві. Людину влаштовує такий стан речей, коли він зовсім не бачить нічого біля себе, так як у нього з'являється відчуття відсторонення. Йому зовсім ні про що не турбується.

Якщо хвороба очей заважає бачити на далекій відстані, то це, в свою чергу, означає, що людина переживає зовсім необгрунтоване занепокоєння, яке пов'язане з її власним майбутнім, або з тими, кого він любить. В його уяві пропливають страшні ситуації, які, напевно, ніколи не відбудуться.

Будь-яка проблема з очима повідомляє про те, що варто прислухатися до своєї душі, що шлях, який ви вибрали, неправильний. У вашому житті нічого не змінитися, якщо ви відмовитеся бачити реальність. Ви боїтеся когось або щось втратити? Незважаючи на це, вам треба боротися і спробувати впоратися з цією ситуацією. Можливо, ви вважаєте, що бачити все дуже добре - значить ви не мати права помилитися? Позбавтеся від цього переконання, адже воно тільки шкодить вам. Без помилок не буває досвіду, а без досвіду немає розвитку.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Чому кисневий концентратор... Здоровий спосіб життя -... 
Переглядів: 205
Автор: Надя Андрійчук

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен