Головна : Новини

Любіть життя - краще будете її бачити

, 11:10
0 275

Хвороби очей часто говорять нам про те, що людина закриває очі на події, які з ним відбуваються, тому що боїться втратити щось або когось.  Можливо, також, що людина не бажає більше придивлятися до всього, що його оточує. Такий стан речей можна передати фразами: "мої очі не бачили б", "я закриваю на це очі", "лихе око", "очі розбігаються" і так далі. Навіть часте вживання 1-го або декількох схожих висловлювань може стати причиною захворювання очей або ж погіршення зору. До речі, якщо вам потрібні , то більше інформації можна дізнатися на сайті: http://lebedeva.zp.ua.

У тому випадку, коли хвороба заважає людині бачити на короткій відстані, то це значить, що він не бажає помічати ті процеси, які стосуються його особисто і пов'язані з її тілом (наприклад, може не помічати, як старіє її фізичне тіло). Іноді - це життєві обставини або близьке оточення - партнери, рідні. Те, що людина бачить, викликає в неї страх. Саме такі побоювання заважають об'єктивно оцінювати події, що відбуваються і деформують реальність в його уяві. Людину влаштовує такий стан речей, коли він зовсім не бачить нічого біля себе, так як у нього з'являється відчуття відсторонення. Йому зовсім ні про що не турбується.

Якщо хвороба очей заважає бачити на далекій відстані, то це, в свою чергу, означає, що людина переживає зовсім необгрунтоване занепокоєння, яке пов'язане з її власним майбутнім, або з тими, кого він любить. В його уяві пропливають страшні ситуації, які, напевно, ніколи не відбудуться.

Будь-яка проблема з очима повідомляє про те, що варто прислухатися до своєї душі, що шлях, який ви вибрали, неправильний. У вашому житті нічого не змінитися, якщо ви відмовитеся бачити реальність. Ви боїтеся когось або щось втратити? Незважаючи на це, вам треба боротися і спробувати впоратися з цією ситуацією. Можливо, ви вважаєте, що бачити все дуже добре - значить ви не мати права помилитися? Позбавтеся від цього переконання, адже воно тільки шкодить вам. Без помилок не буває досвіду, а без досвіду немає розвитку.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ