Головна : Новини

Здоровий спосіб життя - концепція довголіття

, 11:26
0 250

У людей похилого віку багато різних захворювань, і щоб полегшити для них життя і допомогти з ними впоратися, обов'язково потрібно проводити різні лекції-бесіди з лікарями, у яких було б багато потрібних і корисних їм рад.

 Поради лікарів - безцінна допомога літнім людям

Жити довго, не хворіти і повільно старіти - мрія людини, а приказка говорить: «хочу - половина можу». Потрібно дотримуватися активного способу життя, тому що він здатний продовжити молодість. І він, до речі, доступний кожному. Треба навчитися жити «у новому столітті», вести здоровий спосіб життя - це ознака концепції довголіття. На жаль, багато хто почав займатися своїм здоров'ям, коли час згаяно, тому бесіда з лікарем обов'язково має багато дати для літніх людей. Більше корисної інформації ви можете дізнатися і .

Лікар також повинен торкнутися нових тенденцій сучасної медицини в нашій країні і за кордоном, дати потрібні рекомендації щодо дієти при різних гастроентерологічних захворюваннях, про підтримуючої терапії, про сучасні методи обстеження і діагностики. Розповісти конкретно, де і в якому лікувальному закладі вашого міста роблять відповідні обстеження, аналізи і процедури, яку надати собі першу допомогу в екстрених випадках, а також відповісти на всі запитання присутніх, адже під час прийому в кабінеті лікаря такої можливості немає через відсутність часу.

Це буде безцінна інформація для багатьох людей з інвалідністю, які не мають можливості часто ходити до лікарів-фахівців. Вони отримають рекомендації, як «пригальмовувати» свої бажання, не їсти все підряд, не завжди приймати хімічні лікарські засоби, а застосовувати більш щадні способи лікування, які не призводять до ускладнень. Дізнаються, як підтримувати гарне самопочуття, позбутися від багатьох захворювань і при цьому не завдати шкоди здоров'ю.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ