Головна : Новини

Чому варто лікує дитячі зуби під наркозом?

, 19:36
0 236

Дивна поведінка дитини в ранньому дошкільному віці, нерозуміння важливості стоматологічних маніпуляцій, часткове або повне відсутність контакту з лікарем, неможливість провести місцеве знеболювання (інакше ніж прив'язати до крісла) призводять до того, що батьки відмовляються від лікування зубів дитини у стоматолога.

У таких випадках єдиним виходом є лікування під наркозом, що дозволяє виключити свідомість дитини і мінімізувати неприємні відчуття, щоб вилікувати велика кількість хворих зубів та ще й за один візит.

Стоматологічне лікування дітей під загальним знеболенням має незаперечні переваги:

  • Усуває психоемоційне напруження у дитини і захищає психіку дитини, якщо він панічно боїться медичних маніпуляцій;
  • Дозволяє здійснити лікування всіх хворих зубів під час одного відвідування;
  • Усуває насильство у ставленні до дитини, на відміну від традиційного лікування неконтактних дітей;
  • Усуває необхідність виконувати місцеве знеболювання (причому кілька разів у різних ділянках);
  • Знімає відчуття страху під час наступних візитів;
  • Дає можливість провести профілактичні заходи на здорових зубах у неконтактних дітей - професійна гігієна, герметизація фісур, глибоке фторування.

 Хто такі лікарі-імплантологи?

Стоматолог-імплантолог – це один з фахівців в області стоматології, до якого треба звертатися, якщо у вашій порожнини рота втрачений 1-ин або кілька зубів. Досвідчений імплантолог повинен обов'язково запропонує своїм пацієнтам найбільш ефективне, безпечне та сучасне лікування, метою якої буде відновлення всіх функцій втрачених зубів, а також хорошою привабливості зубного ряду з використанням зубних імплантів. Якщо вас цікавить , то більше інформації ви можете дізнатися на сайті: http://implant-esthetics.ru/dr-kullman/stomatolog-implantolog.php.

У стоматологічній практиці такий лікар часто застосовує інноваційні титанові імплантати. Встановлені в щелепну кістку таких елементів відрізняються, в першу чергу, чудовою біосумісність безпосередньо з натуральними тканинами людини, а також забезпечують хорошу фіксацію.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ