загрузка...
Головна : Новини

Дров'яна піч для сауни і лазні

, 13:21
0 277

Люди полюбили лазні і сауни ще дуже давно. 1-ті будинки, в яких можна було попаритися і помитися, будувати ще стародавні греки і римляни. В ті часи в парній люди відпочивали, проводили зустрічі, знімали стрес і втому. А ось в Стародавній Русі лазня з'явилася багато років тому, правда її сенс був аналогічним.

Щоб прогріти повітря в парній застосовували спец. печі для сауни і лазні. Через роки їх конструкція весь час удосконалювалася і змінювалася. Сучасні технології дають можливість створювати різні електричні печі, але, як і раніше, для розігріву парної найкращими залишаються дров'яні печі. До речі, купити на дровах ви можете в онлайн-маркеті: domivka.ua.

Особливості печей на дровах

Між лазнею і сауною є декілька відмінностей в їх безпосередньому впливі на організм людини. Так, наприклад, в сауні сухе повітря часто нагрівається більше 100 0 С, що, в свою чергу, відмінно прогріває приміщення не створюючи при цьому велике навантаження на дихальні шляхи і судини.

Для використання в парній підійде любейшая піч для лазні, що може нагріти та зволожити повітря всередині приміщення. Найкраще з цим завданням справляються печі для російської лазні на дровах. Ще з давніх пір в основі конструкції печі на дровах застосовували топку, в якій безпосередньо спалювали пальне, а щоб збільшити тепловіддачу зверху неї клали каміння.

При якісному розігріві піч-кам'янка на дровах генерувала необхідну температуру на тривалий час, а щоб у лазні з'явився пар потрібно на розжарені камені просто побризкати водою. Крім того ви можете додати у воду кілька крапель якоїсь ароматичного масла, створивши тим самим ефект ароматерапії.

Важливі моменти при виборі?

Нині величезному асортименті ринок пропонує печі на дровах від різних виробників. Всі печі відрізняються параметрами і зовнішнім виглядом. Власники парних вибирають дров'яні печі з розрахунку, чим більше приміщення яке треба обігріти, тим більшого розміру потрібна піч. Так за більш короткий час обеспечиться обігрів і більша тепловіддача. Крім того, важливими елементами будь-якої печі є матеріал виготовлення і її конструкція.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ