Головна : Новини

Лазером без скальпеля лікують варикозні хвороби: новий метод лікування

, 10:50
0 223

Новий метод лікування, який змусив забути про скальпель, - лазерне лікування . Науково-технічний прогрес сьогодні привів до того, що почалася революція в лікуванні варикозної хвороби. Вона, в свою чергу, дозволяє впроваджувати в повсякденну практику сучасні досягнення безпосередньо в області безоперационной медицини.

Метод простий, мало травматичний, а найголовніше - він зовсім не потребує будь-яких розрізів або ж наркозу. В результаті даної процедури відбувається повна облітерація всіх уражених варикозом вен з майбутнім її зникненням.

Інший метод - склеротерапія, коли в просвіт ураженої вени вводиться ін'єкція необхідного медичного препарату - склерозанта, після чого пацієнту накладається медичний компресійний трикотаж, і він може йти додому.

Весь процес лікування, який вже і операцією не назвеш, починається з того, що лікар-флеболог починає виробляє розмітку всіх видимих варикозних вен, а фахівець ультразвукової діагностики, в свою чергу, визначає властиві патологічні венозні скиди, далі він уточнює розмір і хід варикозних вен. Після того, як буде вироблена правильна установка світловода навколо вени, під контролем ультразвуку починають вводить дуже слабкий розчин лідокаїну або іншого анестетика, який дає можливість зробити процедуру лазерного лікування майже безболісною. Згодом поступово виводять світловод з відня і при цьому повністю "заварюють" її. Повторюємо, що після закінчення цієї процедури пацієнт може відразу ж може збиратися і йти додому.

Одним з переваг лікування в хорошому і спеціалізованому центрі є те, що пацієнти отримують безкоштовне річне спостереження за результатами лікування, яке було проведено. Крім того, метою лікування вважають повне усунення варикозного синдрому. До того ж додаткові сеанси лікування, склеротерапії та лазерної коагуляції (якщо вони потрібні) проводяться безкоштовно.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ