Головна : Новини

Як правильно чистити грунт акваріума?

, 23:41
0 222

Заводити вдома домашнього улюбленця явище зустрічаються дуже часто. Причини, що спонукали до таких вчинків, бувають різні, одні хочуть мати вдома собаку для охорони житла, інші кішку для релаксу, для багатьох сімей, появи домашнього улюбленця важливо для виховання дітей, так як це виховує почуття відповідальності, доброту, співчуття. І дуже часто домашні улюбленці перетворюються у членів сім'ї, яких люблять всі домочадці, незалежно від того які капості вони можуть зробити (обдерти шпалери або напаскудити в хазяйський тапок).

Але бувають випадки, наприклад, алергія на шерсть, коли завести собаку або кішку немає можливості, і тоді на допомогу приходить встановлення акваріума. Гарний акваріум в основному виконує естетичну функцію, адже зайшовши в гості до власника красивого акваріуму не помічаєш деяку неохайність у прибиранні квартири. Всі увагу одразу ж направлено на зачаровує рух риб. Адже не даремно великі акваріуми стали встановлювати в торгових центрах, ресторанах і барах, щоб зняти напругу відвідувачів і скоротити час очікування замовлення.

Акваріуми бувають різних форм і розмірів. І в залежності від розміру акваріума в ньому плавають різні риби: від маленьких гуппий, до акули. Дивитися на плаваючих золотих рибок у багатьох країнах Сходу стало віковою традицією. Для цього розводили спеціальних золотих рибок. У багатьох знатних будинках стояли прекрасні посудини з плаваючими золотими рибками, і відвідувачі могли годинами стояти і дивитися на них.

Вважається, що якщо в будинку є акваріум, це сприяє розвитку творчих здібностей у дітей, а у дорослих знімається нервову напругу після трудового дня. Крім того, ємність з водою покращує мікроклімат приміщення, що не маловажно для верхніх дихальних шляхів. Але головна умова — це чистота акваріума.

Рибки повинні плавати в прозорій воді, а водорості мати здоровий і доглянутий вигляд. Крім того, велике значення має ґрунт для відтворення красивого вигляду та здорового мікроклімату для мешканців акваріума. Адже в природних водоймах (озерах, річках, морях і океанах) дно не скляне.

Грунт в акваріумі відіграє важливу роль, багато рибки мають забарвлення грунту, що дозволяє їм успішно маскуватися від хижаків. Крім того, грунт необхідний для рослин. В акваріумах використовують в основному пісок і гальку. Але в залежності від мешканців можуть додавати сланець і торф. Не можна застосовувати в якості грунту звичайну грунт, так як це призведе до замаливанию і подальшої загибелі живих організмів.

потрібно проводити регулярно і якщо господар акваріума ще не зовсім розбирається в цьому, то краще вдатися до допомоги фахівців. Так як грунт в акваріумі виконує роль декору, то кожен його елемент необхідно ретельно промити і укласть заново. А якщо під впливом корми грунт змінив свій первісний колір його необхідно замінити. За складом грунту підбирають і рослинність і тут важлива консультація професіоналів. Звертайтеся в компанію AQUA CLEAN, і ваш акваріум буде вас радувати не один рік.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ