здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що являє собою психологія трейдера?

Липень 19 2016

Трейдинг — це робота, яка постійно вимагає добре вміння докладно аналізувати, робити умовиводи, швидку реакцію, мати витримку, терпіння, бути готовим ризикнути. 

Від того, які особисті якості трейдера і залежить успіх або невдача на ринку. У тому випадку, коли ви бажаєте перейти на торгівлю системного характеру, то це зовсім не зніме з вас сильною навантаження емоцій при прийнятті доленосного рішення під час самої торгівлі. Дуже часто Форекс-трейдерів вважають, що чим менше вони мають емоцій, то тим успішніше буде їхня торгівля, тому що сильні емоції часто заважають прийняти правильне рішення. Але нездоланне відчуття неспокою, страху втратити або не виграти гроші постійно супроводжує кожного трейдера. непросте і вимагає особливого вивчення.

Як стримувати свої емоції під час обуревающих емоційних почуттів?

Давно відомо, що викид людських емоцій — це не лише підкріплення деякої радості, але й опрацювання всього негативу, а аналіз емоцій при цьому дає ще і безцінний потік інформації. Ми часто орієнтуємося саме на цю інформацію, починаємо діяти під її враженням. Правильний аналіз своєї реакції на викинуті емоції дає можливість контролювати ці ж емоції, а значить і наші вчинки. Виділяють кілька способів управління людськими емоціями.

Перший спосіб

Змінити емоції можна дуже легко, помінявши головний об'єкт концентрації емоцій. Зазвичай, цей метод результативний. Те, на що ми часто звертаємо увагу, стає для нас дуже дієвим. У першу чергу, вам треба змінити напрямок і ставлення до ситуації.

Другий спосіб

Змініть свої застарілі переконання, і тільки тоді ви зміните і власні емоції. Всі сформовавшиеся переконання, які створюються в нас протягом життя є певним фільтром, який надає певну забарвлення інформації в нашу свідомість. Ці переконання сильно впливають і на інтерпретацію всіх життєвих подій.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Міфи про воду: як пити... Що собою представляє... 
Переглядів: 203
Автор: Надя Андрійчук

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен