Головна : Новини

Що являє собою психологія трейдера?

, 11:50
0 230

Трейдинг — це робота, яка постійно вимагає добре вміння докладно аналізувати, робити умовиводи, швидку реакцію, мати витримку, терпіння, бути готовим ризикнути. 

Від того, які особисті якості трейдера і залежить успіх або невдача на ринку. У тому випадку, коли ви бажаєте перейти на торгівлю системного характеру, то це зовсім не зніме з вас сильною навантаження емоцій при прийнятті доленосного рішення під час самої торгівлі. Дуже часто Форекс-трейдерів вважають, що чим менше вони мають емоцій, то тим успішніше буде їхня торгівля, тому що сильні емоції часто заважають прийняти правильне рішення. Але нездоланне відчуття неспокою, страху втратити або не виграти гроші постійно супроводжує кожного трейдера. непросте і вимагає особливого вивчення.

Як стримувати свої емоції під час обуревающих емоційних почуттів?

Давно відомо, що викид людських емоцій — це не лише підкріплення деякої радості, але й опрацювання всього негативу, а аналіз емоцій при цьому дає ще і безцінний потік інформації. Ми часто орієнтуємося саме на цю інформацію, починаємо діяти під її враженням. Правильний аналіз своєї реакції на викинуті емоції дає можливість контролювати ці ж емоції, а значить і наші вчинки. Виділяють кілька способів управління людськими емоціями.

Перший спосіб

Змінити емоції можна дуже легко, помінявши головний об'єкт концентрації емоцій. Зазвичай, цей метод результативний. Те, на що ми часто звертаємо увагу, стає для нас дуже дієвим. У першу чергу, вам треба змінити напрямок і ставлення до ситуації.

Другий спосіб

Змініть свої застарілі переконання, і тільки тоді ви зміните і власні емоції. Всі сформовавшиеся переконання, які створюються в нас протягом життя є певним фільтром, який надає певну забарвлення інформації в нашу свідомість. Ці переконання сильно впливають і на інтерпретацію всіх життєвих подій.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ