Головна : Новини

Міфи про воду: як пити воду, щоб від неї була користь

, 13:59
0 234

Вода - необхідний компонент кожного раціону і запорука нормального самопочуття. Однак існує безліч помилкових уявлень про те, як правильно вживати її:

  • Традиційно вважається, що протягом дня потрібно випивати близько 2-х літрів води. Але ці 2-а літра також включають в себе рідину, яка міститься в готовій їжі! Тому немає сенсу сидіти і підраховувати, скільки л води потрібно випивати щодня. Якщо ви відчуваєте спрагу - пийте. До речі, рекомендую вам воду "". Якість води вже перевірено не одним роком.
  • Кажуть, що під час дієти варто скоротити кількість випитої води. Проте вода - це один з важливих помічників безпосередньо в боротьбі із зайвою вагою. Її щоденне споживання допомагає людям вивести з їх організму продукти розщеплення білків, жирів і вуглеводів. Це, до речі, і є важливою метою багатьох дієт.
  • Існує міф про те, що під час прийому їжі шкідливо пити воду. Проте все навпаки, що вода, яку ви п'єте під час вживання їжі, подовжує процес жування, також вона розм'якшує їжу, що полегшує головну задачу травної системи. Також споживання води допомагає організму зменшити кількість їжі, яка була скушана. Правда, бажано під час вживання обіду все ж не пити хоча б крижану воду.
  • Кажуть, що на ніч не потрібно пити воду, тому що з'являться набряки. Якщо ваші нирки працюють відмінно, то це малоймовірно. І все ж воду бажано пити маленькими порціями і рівномірно на протязі всього дня.
  • Боятися пити воду під час проведення тренувань - неправильно. Навпаки, саме тоді піднімається температура тіла, посилюється потовиділення, в результаті чого починає знижується обсяг циркулюючої крові, підвищується її в'язкість. А тут і зовсім близько до пониженого тиску або тромбоемболії. Вживанням води це назавжди запобігається.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ