Головна : Новини

Що собою являє зубне протезування?

, 12:10
0 226

Зубне протезування характеризується тим, що воно має дуже давню історію. Впродовж багатьох століть у пошуках важливого рішення цієї проблеми було виявлено багато винахідливості і особливої майстерності. Для того щоб виготовити штучні зуби використовувалися різного роду матеріали, наприклад, слонова кістка і бивні, або зуби, які вилучені у бідних пацієнтів, що використовувалися для заміни втрачених зубів у дуже багатих людей. Набагато пізніше стали виготовляти зубні протези - переважно з порцеляни і навіть пластмаси.

Метод дентальної імплантації зубів: його важливість в стоматології

Як повідомляє : сьогодні метод дентальної імплантації зубів - це, в першу чергу, науково обґрунтований, осмислений клінічний процес, що займає перше місце в реабілітації пацієнта з відсутністю 1-о або ж декількох природних зубів. Це надає пацієнту нову якість життя, адже різниці між природним зубом і штучним він практично не відчуває.

З яких матеріалів зараз виготовляють імплантати?

Зараз імплантати виготовляються з титану - абсолютно безпечного биоинертного матеріалу. Відторгнення дентальних імплантатів найчастіше відбувається в 0,5-1 відсотка випадків та завжди залежить від індивідуальних особливостей людського організму.

чи Є протипоказання до дентальної імплантації?

Протипоказання до дентальної імплантації зведені до мінімуму. До них відноситься вагітність, оскільки у цей період усі кальцій, який так необхідний для того, щоб відновити кістки, організм спрямовує на розвиток плода, а також загальне виснаження пацієнта у зв'язку з запущеними хронічними захворюваннями. Але навіть, не дивлячись на найбільш важкі клінічні випадки, сучасна стоматологія дала можливість максимально допомогти людині.

При відсутності природного зуба кістка в даній області починає зменшуватися у висоту і в ширину. Тому перед імплантацією необхідно хірургічним методом наростити її зменшення (резорбції).

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ