Головна : Новини

Ментальна арифметика: що вона собою являє?

, 16:19
0 231

Ментальна арифметика - це курс розвитку дітей (зазвичай від 5 до 12 років), який побудований на основі саме усного рахунку. Курс розвиває розумові здібності і в результаті у багатьох студентів є можливість працювати з 2-ма півкулями мозку одночасно.

Зазвичай всі заняття є тренуванням рахунку за допомогою використання японських рахунків соробан (іншими словами абакус). На початку навчання кожна дитина використовує дві руки для того, щоб здійснювати арифметичні дії - пересуваючи кісточки рахунків, одночасно стимулюється активність, як правого, так і лівого півкуль мозку. Діти вчаться виробляти 4 математичні дії: додавання, віднімання, множення і ділення. При однаковому участь двох півкуль мозку навчання будь-якого предмету стає найбільш ефективним. До речі, якщо вас цікавить , то більше інформації ви можете дізнатися на сайті: http://smartum.com.kz/organization-of-training/org-of-train-mental-arithmetic/.

Пройшовши цю стадію програми, учні починають робити нематеріальні обчислення - вважають в розумі. Кожна наступна тренування прибирає зв'язок дитини з рахунками і починає дуже активно розвиватися уява, завдяки чому в результаті він зможе проводити розрахунки, тільки представляючи соробан (абакус) як картинку і подумки рухати кісточки.

Багато фахівців вважають, що основи сучасної математики були закладені ще в роботах такого відомого вченого, як Евклід. Є величезну кількість робіт, в яких розглядаються всі елементи математичного знання, саме вони і викладені у Ведах - найдавнішої пам'ятки людської культури, давнє всіх відомих давньогрецьких робіт на пару тисяч років. Ведична математика, хоча і зводиться до давно відомим принципам, містить настільки комфортні способи їх застосування, часто здається дивом. Так, миттєве множення в умі п'ятизначних чисел представляється можливим.

Для вивчення ведичної математики необхідно гарне знання таблиці множення. Тих, хто ще не знає таблицю, але хотів би швидко її освоїти, може це зробити в багатьох спеціалізованих школах або на курсах.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ