Головна : Новини

Гастродуоденіт: головні причини і симптоми

, 15:10
0 230

Гастродуоденіт являє собою запальне захворювання, яке поширюється на слизову дванадцятипалу кишку і пилорическую зону шлунка. Гастродуоденіт найчастіше проявляється у вигляді невеликої нудоти, болю в області шлунка і почуття того, що ваш шлунок переповнений.

Чесно кажучи, симптоми гастродуоденіту схожі на симптоми такої хвороби, як гастрит: це знижується апетит, ви постійно відчуваєте відрижку, бурчання в животі, запор або пронос.

Які причини гастродуоденіту?

У гастродуоденіту виділяють безліч причин. Вони бувають: ендогенні та екзогенні. Серед причин, які відносяться до першої групи, велике значення приділяють підвищеного кислотообразованию, порушення гормональної регуляції секреції і зменшення утворення слизу. Крім того, до розвитку гастродуоденіту найчастіше привертають захворювання жовчних шляхів і печінки, а також ендокринна патологія. До речі, якщо вас цікавить , то більше інформації знайдете на сайті: http://mygastro.ru/12-perstnaya/gastroduodenit-lechenie/.

Серед екзогенних етіологічних факторів появи гастродуоденіту більше виділяють фізичні, наприклад, прийом гарячої, гарячою чи гострої їжі, або їжі з хімічними добавками (наприклад, вплив пестицидів). Головним чинником вважають і потрапляння в травний тракт такий бактерії, як  Helicobacter pylori.

Які виділяють симптоми гастродуоденіту?

Симптоми гастродуоденітів самі по собі дуже різноманітні і завжди залежать від ступеня змін слизової, їх місцерозташування, стадії патологічного процесу, стану шлунка і порушення всіх обмінних процесів у людському організмі. Головними і першими ознаками гастродуоденіту є слабкість, порушений сон, млявість, головні болі, які носять постійний характер.

Об'єктивно при гастродуоденіті лікарі спостерігають блідість шкіри, а також прояви недостатності багатьох вітамінів. Вираженість цих симптомів, в першу чергу, залежить від того, яка ступінь порушення обмінних процесів у хворому організмі.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ