Головна : Новини

Що собою являє Айхерб (iHerb)?

, 12:38
0 248

Айхерб — це дуже популярний онлайн-маркет з США, який спеціалізується на вітамінах, натуральних товарах і БАДах. Даний онлайн-магазин 1-ін з найстаріших, він працює на ринку починаючи з 1996 р. Продукцію доставляють з США в 150 різних країн. iHerb лідирує в Китаї і Японії, а в Америці за обсягом продажів він займає 2-е місце у своїй категорії.

Відмітна характеристика онлайн-магазину Айхерб - це дуже тісний взаємозв'язок з найбільшим виробником вітамінів Нау Фудс (Now Foods), який був створений ще в далекому 1968 р. З самого початку компанія Now Foods створила iHerb для продажу власних товарів, а за пару років iHerb виріс в окреме протягом бізнесу і тісно співпрацює як з фірмою-засновницею, так і з конкурентами.

Основні "+" придбання товарів у Айхерб

Замовлення вітамінів і косметики з Америки далеко не у всіх випадках означає найменшу ціну. Набагато дешевше буде купити Бади з Китаю та Індії, правда коли мова йде про наше здоров'я, то найважливішим критерієм виступає якість, а не ціна. Онлайн-маркет Айхерб проходить сертифікацію умов зберігання на власних складах і тому гарантує якість своїх товарів. Купуючи дорогий антивіковий крем або ж недорогі вітаміни  ви можете бути на 100 % впевнені в тому, що США вам надішлють саме оригінал, а не підробку в дуже схожій упаковці, але за дешевою ціною.

Відсутність посередників і регулярні знижки при покупках на безліч товарів роблять ціни нижчими ніж у вітчизняних аптеках. До речі, на сайті promo-kod.com ви можете знайти , які дозволять вам придбати бажаний товар за більш низькою ціною. В даному випадку, ви виключаєте оптових посередників, що, в свою чергу, дозволяє досить сильно скинути ціну на величезну кількість товарів, а в медицині і косметиці тим більше, оскільки різні крему ціновому регулюванню не підлягають і в слідстві аптеки накручують такі %, які хочуть.

"-" замовлення товарів з iHerb

Із США посилки йдуть в Україну і Росію 14 - 21 день. Також буває і таке, що іноді треба сплатити мито. Але подібні мінуси можуть зупинити хіба що тих людей, кому новий крем потрібен дуже терміново, негайно, прямо зараз.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ