здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Практика боротьби з азооспермія

Серпень 31 2016

В Європі і зокрема в Німеччині досить сильно розвинена медична школа, яка займається проблемами жіночого і чоловічого безпліддя. А останньому випадку однією з головних причин вважається порушенням зниження рівня сперматозоїдів в еякуляті або їх повна відсутність. (саме так з наукової точки зору це називається стан) в умовах Штутгартської клініки ЕКО залежить від причин захворювання і поточних аналізів пацієнта, але про все по порядку.

Причини розвитку

З точки зору офіційної науки азооспермія ділиться на необструктивную, обструктивну і поєднану. У першому випадку спостерігається порушення процесу вироблення сперматозоїдів, у другому - непрохідність сім'явивідних шляхів, ну а в третьому - і те, і інше одночасно. Як показує практика, найкраще піддається лікуванню саме перша форма захворювання.

Розвиток азооспермії може бути викликано генетичною схильністю, попаданням токсинів в організм, запаленням органів статевої системи або авітамінозом.

Діагностика

Ретельно зібрані аналізи - один з основних запорук успішного лікування. У процесі діагностики фахівці центру ЕКО проводять оцінку ключових характеристик еякуляту:

  • обсяги і рухливість статевих клітин, їх морфологічні особливості;
  • кількість і типологія лейкоцитів;
  • обсяги вироблення незрілих сперматозоїдів.

Крім цього визначають колір, в'язкість, час розрідження і рівень рН сперми.

Види процедур

У центрі лікування безпліддя ЕКО практикують три основні методи лікування:

  • ІКСІ. Це хірургічна операція, для якої потрібне використання загальної анестезії пацієнта. В залежності від типу азооспермії відбувається пункція сперматозоїдів з яєчка (ТЕЗА) або його придатка (МЕЗА). Отриманий матеріал поміщають в спеціальну мікрофлору (розчин), а далі, вибирають зрілі клітини для подальшого запліднення;
  • ІМСІ. За фактом, ця методика є аналогом або, точніше, подальшим розвитком ІКСІ. Однією з відмінних особливостей вважається використання потужних мікроскопів, які дозволяють більш точно обчислювати зрілі і нормальні клітини;
  • ПІКС. Даний метод базується на використанні гіалуронан-протеїну - білкового з'єднання, що входить до складу будь-яйцеклітини. Справа в тому, що нормальний сперматозоїд містить в своїй голівці відповідний рецептор, який допомагає йому визначити напрям руху. У дефектних статевих клітинах цей рецептор відсутня.

, Використання новітніх технологій і передового обладнання дозволяє німецьких фахівцям успішно боротися з азооспермія, збільшуючи шанси на успішне зачаття дитини.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Що собою являє Айхерб... Еротичний масаж - дозволь... 
Переглядів: 199
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен