Головна : Новини

Практика боротьби з азооспермія

, 00:15
0 234

В Європі і зокрема в Німеччині досить сильно розвинена медична школа, яка займається проблемами жіночого і чоловічого безпліддя. А останньому випадку однією з головних причин вважається порушенням зниження рівня сперматозоїдів в еякуляті або їх повна відсутність. (саме так з наукової точки зору це називається стан) в умовах Штутгартської клініки ЕКО залежить від причин захворювання і поточних аналізів пацієнта, але про все по порядку.

Причини розвитку

З точки зору офіційної науки азооспермія ділиться на необструктивную, обструктивну і поєднану. У першому випадку спостерігається порушення процесу вироблення сперматозоїдів, у другому - непрохідність сім'явивідних шляхів, ну а в третьому - і те, і інше одночасно. Як показує практика, найкраще піддається лікуванню саме перша форма захворювання.

Розвиток азооспермії може бути викликано генетичною схильністю, попаданням токсинів в організм, запаленням органів статевої системи або авітамінозом.

Діагностика

Ретельно зібрані аналізи - один з основних запорук успішного лікування. У процесі діагностики фахівці центру ЕКО проводять оцінку ключових характеристик еякуляту:

  • обсяги і рухливість статевих клітин, їх морфологічні особливості;
  • кількість і типологія лейкоцитів;
  • обсяги вироблення незрілих сперматозоїдів.

Крім цього визначають колір, в'язкість, час розрідження і рівень рН сперми.

Види процедур

У центрі лікування безпліддя ЕКО практикують три основні методи лікування:

  • ІКСІ. Це хірургічна операція, для якої потрібне використання загальної анестезії пацієнта. В залежності від типу азооспермії відбувається пункція сперматозоїдів з яєчка (ТЕЗА) або його придатка (МЕЗА). Отриманий матеріал поміщають в спеціальну мікрофлору (розчин), а далі, вибирають зрілі клітини для подальшого запліднення;
  • ІМСІ. За фактом, ця методика є аналогом або, точніше, подальшим розвитком ІКСІ. Однією з відмінних особливостей вважається використання потужних мікроскопів, які дозволяють більш точно обчислювати зрілі і нормальні клітини;
  • ПІКС. Даний метод базується на використанні гіалуронан-протеїну - білкового з'єднання, що входить до складу будь-яйцеклітини. Справа в тому, що нормальний сперматозоїд містить в своїй голівці відповідний рецептор, який допомагає йому визначити напрям руху. У дефектних статевих клітинах цей рецептор відсутня.

, Використання новітніх технологій і передового обладнання дозволяє німецьких фахівцям успішно боротися з азооспермія, збільшуючи шанси на успішне зачаття дитини.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ