Головна : Новини

Що являє собою електронна сигарета?

, 12:51
0 261

Електронною сигаретою називають високотехнологічний прилад, який застосовується для вайпинга. Цей прилад був винайдений китайським фармацевтом Хон Лик в 2003 році, в 1-ій з найбільш великих Гонконгських фірм "Ruyan".

Електронну сигарету розробили як альтернативу тютюнопаління, яка дає можливість перейти на більш безпечний спосіб куріння або ж взагалі допомагає кинути палити.

Безпечно куріння електронних сигарет?

Людина не отримуєте 4000 небезпечних і шкідливих хімічних складових, що містить у собі звичайна сигарета і які є причиною безлічі хвороб, включаючи рак. Нині відгуки і думки лікарів про електронної сигарети майже одностайні: вона дійсно безпечна і допомагає зберегти здоров'я людини, економить кошти і час.

Конструкція електронних сигарет:

  • акумулятор;
  • атомайзер;
  • картридж.

Оскільки технології не стоять на 1-му місці, виробництво і розробка батарейних бокс-модів і акумуляторів для електронної сигарети з кожним роком розвиваються і стають тільки краще, втілюючи в собі різні дизайни, розміри, форми і багатофункціональні можливості.

Останнім часом величезною популярністю користуються обслуговуються атомайзери, що легкі в обслуговуванні, мають продуману надійну конструкцію, а також заощаджують гроші при використанні електронних сигарет.

Оцінивши всі позитивні властивості даного приладу фірми-виробники покращують технологію та конструкцію, модифікуючи і допрацьовує його певні компоненти.

Рідина для заправки електронної сигарети

Це спец. рідина, що заливають у всілякі атомайзери і картриджі для електронних сигарет. Склади курильної суміші підібрані так, щоб при випаровуванні вони давали дуже густий пар, який безпосередньо дуже схожий на тютюновий дим. У цих сумішах може бути нікотин, так і не бути. Якщо він міститься в конкретній курильної суміші, то його кількість вказується на ємності в мг/мл рідини для електронних сигарет будуть залежати: фортеця затяжки, смакові відтінки, а також інші відчуття, які передаються курцеві.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ