Головна : Новини

Лікування непрохідності маткових труб

, 14:00
0 261

Одним з ключових напрямків роботи Гамбурзького центру репродуктивної медицини є - патології, яка найчастіше заважає жінці і чоловікові зачати дитину. Фахівці цієї клініки мають колосальний досвід вирішення подібних проблем, тому навіть у найскладніших випадках ймовірність успішного запліднення досить висока.

Причини розвитку патології

З точки зору анатомії, маткові або фаллопієві труби є парним органом статевої системи жінки. На його внутрішніх стінках епітелій має особливу ресничний або ворсисту структуру, яка дозволяє яйцеклітині рухатися в порожнині. Стан непрохідності може бути повним або частковим. У першому випадку має місце абсолютне, повне перекриття каналу руху яйцеклітин, внаслідок чого запліднення неможливо. Часткова непрохідність не перешкоджає заплідненню, але розвиток ембріона може початися в трубі, що в результаті викличе позаматкову вагітність.

Серед причин, які призводять до розвитку непрохідності можна виділити:

  • інфекційні захворювання органів репродуктивної системи, наслідки абортів, важких пологів. Вони мають запальний характер, результатом якого майже завжди є спайки на внутрішній поверхні маткових труб;
  • перенесені раніше оперативні втручання і, як наслідок, рубцювання тканин;
  • генетичні патології фаллопієвих труб.

Крім того, причиною розвитку непрохідності можуть стати різні функціональні порушення, що розвиваються на фізіологічно нормальних органах.

Діагностика і лікування

Спочатку в центрі репродукції пацієнту запропонують пройти комплексне і спеціалізоване обстеження, щоб зрозуміти загальну картину того, що відбувається. Діагностика органів репродуктивної системи здійснюється наступними методами:

  • Контрастний рентген, який дозволяє повністю візуалізувати маткові труби;
  • УЗД контрастного типу;
  • Мікро інвазивне лапароскопічне втручання, що дозволяє не тільки дослідити внутрішньоматкове простір, але і при необхідності провести відповідні маніпуляційні дії.

Лікування патології може здійснюватися консервативним способом методами репродуктивної медицини. Застосування гормональних та інших медикаментозних препаратів дозволяє досягти результату тільки тоді, коли причиною непрохідності є різні порушення функціонального характеру. У всіх інших випадках фахівці клініки використовують процедуру екстракорпорального запліднення або ЕКО. Вона дозволяє добитися - 50...60% результату навіть при абсолютній непрохідності.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ