Головна : Новини

Як заправити перезаправні картриджі для друкуючих пристроїв компанії Epson

, 17:22
0 499

Спочатку потрібно зазначити, що перезаправні картриджі бувають різні, але найчастіше вони дуже схожі і їх досить просто заправити. На всіх картриджах даного типу завжди є 2-ва отвори: повітряне та заправний.

Перше ПОВИННО ЗАВЖДИ БУТИ ВІДКРИТИМ! Завдяки даному отвору в картридж надходить повітря замість чорнила, які були витрачені безпосередньо під час друку. Якщо цей отвір закрити, тоді всередині картриджа при друку утворюється вакуум, і, як результат, принтер перестане працювати, а іноді навіть може поламатися друкуюча головка. Саме тому важливо, щоб на таких картриджах повітряні отвори при друку завжди були відкритими.

А ось заправний отвір застосовують безпосередньо для заправки самого картриджа.

Зараз же давайте розглянемо яким чином можна заправити перезаправляемый картридж для друкуючих пристроїв компанії Epson. До речі, всі ви можете прочитати на сайті https://kiev-itservice.com.ua/. Безпосередньо для самої заправки треба буде купити кілька одноразових шприців по 10 мл в найближчій аптеці.

Що і за чим?

  • Спочатку потрібно взяти шприц, надіти на нього голку, і наповнити шприц чорнилом;
  • Після цього треба відкрити на картриджі заправний отвір, яке, в свою чергу, закрито спец. заглушкою;
  • Далі потрібно картридж опустити голку десь на 1 см і дуже повільно наповнити його чорнилом. Зверніть увагу, що опускаючи в картридж голку не можна торкатися його дна, а також стінок (особливо бічних, оскільки 1-на з них виготовлена з тоненької плівки, і якщо ви її проткнете, то картридж стане непридатним для експлуатації і почне текти);
  • Перезаправні картриджі роблять з прозорого пластику, саме тому дуже просто побачити скільки саме чорнило вже залито на картридж (його треба наповнити десь на 95 відсотків, а далі заправний отвір треба закрити пробкою). При 1-ої заправці в картридж увійде десь 15 мл чорнила, а при наступних заправках, коли безпосередньо друкуючий пристрій видасть вам повідомлення, що треба замінити картридж і заблокує друк, в самому картриджі може залишатися причерно від 30 до 50 % чорнила, але це цілком нормально!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ