Головна : Новини

Історія компанії "RYOR"

, 15:58
0 259

Компанію "RYOR" заснувала в 1991 р. інженер Ева Штепанкова. До речі, новий суспільний лад в той час як раз створив всі необхідні умови для приватного бізнесу. Спочатку компанія випускала професійну косметику, яка застосовувалася в салонах краси. Через трохи часу компанія RYOR почала поставляти власну продукцію на ринки роздрібної торгівлі (до речі, це було бажанням самих клієнтів). До речі, в Україні купити продукцію компанії .

Динамічний розвиток виробництва і розширення асортименту продукції викликало потреба у збільшенні виробничих площ компанії. І, як результат, в р. Кишице в 1996 р. була побудована сучасна фабрика з виробництва косметики, а відкрита вона була в 1997 р. Дана фабрика розташована на площі практично в 3 тис. м2. Вона задовольняє сучасним строгим вимогам, що пред'являються до виробництва косметики і забезпечує професійні сприятливі умови для роботи компанії.

Комерційною частиною діяльності компанії RYOR займаються її філії, які знаходяться в містах Чеський Крумлов, Острава і Прага. Крім того, компанія RYOR також відкрила свою філію і в Словаччині: фірмові магазини знаходяться в містах Братислава та Банська Бистриця, а головне установа розташована в р. Пезинок. Там же в країні функціонує фірмовий косметологічний салон.

Продукція компанії RYOR експортується в багато країн світу (України, Росії, Арабські емірати, Болгарію, Румунію, Грецію, Македонію, Угорщину, Нідерланди, Німеччину, Фінляндію, Іспанію, Великобританію, Норвегію, США, Ірландії, Тайвань і т. д.).

На сьогоднішній день компанія випускає: 98 продуктів для роздрібного ринку, 63 продукту професійного призначення, а також 18 продуктів lux класу, які відносяться до косметичної лінії "RYOR Luxury Care".

Пару років тому компанія "RYOR" вийшла на ринок БАД зі своїми спеціальними чаями - це поживні суміші і трав'яні збори для детоксикації та харчування організму, що, в свою чергу, відіграє важливу роль у догляді за шкірою.  

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ