здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Які саме гормони виробляються щитовидною залозою?

Вересень 29 2016

Щитовидна залоза людини виробляє гормони, які впливають на організм людини багатогранний вплив. Правда далеко не кадый людина знає, які з гормонів є "творінням" щитовидки. У даній статті ми розглянемо які саме виробляє гормони даної залозою, навіщо вони потрібні, а також і їхні норми. І розповість нам про це редактор сайту proshchitovidku.ru, на якому ви знайдете все, що стосується цього органу.

Гормони щитовидки

Гормонами називаються біологічно активні речовини, що дистанційно діють безпосередньо на клітини людського організму. До речі, гормони щитовидної залози впливають абсолютно на всі клітини нашого організму. Щитовидкою виробляються 3-ри активних гормону: кальцитонін, трийодтиронін, а також тироксин. Приміром, перший гормон бере участь у регуляції обміну фосфору і кальцію в людському організмі.

Говорячи про гормони щитовидки, найчастіше, мають на увазі тетрайодтиронин (тироксин) і трийодтиронін. Їх умовно позначають Т4 і Т3. Свої назви дані гормони отримали з-за наявності молекул йоду в їх складі. Так, у тетрайодтиронине 4-ре молекули йоду, а в трийодтиронине — 3-ри.

Швидше за все, ви висловите заперечення, і скажіть що Т4 і Т3 - це не всі гормони щитовидки, адже, найчастіше, здають ще і тиреотропний гормон (ТТГ). Але в дійсності ТТГ - це гормон не щитовидки, а гіпофіза — органу ендокринної системи, що розташований в порожнині черепної коробки і регулює роботу щитовидної залози, так і інших ендокринних органів.

В крові Т4 і Т3 знаходяться в зв'язаному з білками і вільному стані. Найчастіше, на вільну фракцію гормону припадає тільки 0,2 – 0,5 % всіх випадків, в той час як зв'язана фракція гормону циркулює в нашій крові в > ніж 99 % всіх випадків. Біологічний ефект чинять саме вільні фракції даних гормонів. Крім того, дані гормони відрізняються по силі свого впливу. Найбільш активним є Т3, саме тому його не так багато крові і конкретно він надає абсолютно всі біологічні ефекти. Правда гормон Т4 також не менш важливий, оскільки саме він трансформується в Т3 в разі необхідності.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Історія компанії "RYOR" Різновиди і періодичність... 
Переглядів: 224
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен