здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Білоруське охорону здоров'я

Квітень 19 2014

Білорусь, яка донині зберігає риси радянської держави, залишилася вірною і традиціям колишньої моделі охорони здоров'я. Але ключевие елементи системи Семашко, на яку в інших пострадянських республіках звалюють усі свої прорахунки і проблеми, не завадили білорусам оптимізувати державна охорона здоров'я і зробити його зразком для інших. За багатьма показниками воно помітно відрізняється від сусідок по СНД: найбільший рівень державних витрат (до 5% від ВВП), актівное технічне переоснащення галузі, зниження до рівня розвинених країн світу малюкової смертності, широке охоплення населення імунізацією, першість за кількістю трансплантацій т.п. Свого часу президент Олександр Лукашенко заявив, що білоруська медицина увійде в число кращих світових зразків і - буде не дорого і, головне дуже ефективніо. Офіційний Мінськ мріє про лаври другої Женеви. А чому б і ні за такого завзяття?

За останні 5 років медицина Білорусії зробила значний крок вперед - тут застосовуються високотехнологічні та складні методи діагностики та лікування захворювань. Зросла кількість сучасних кардіохірургічних втручань - за перше півріччя2011 року їх було зроблено 3500. Більше 50% з них здійснено не в столичних, а в обласних центрах. Дитяча кардіохірургія також може похвалитися операціями світового класу - на лікування за кордон білоруських дітей майже не відправляють.
Вдалося домогтися значних успіхів і в лікуванні онкопатології у дітей - виживаність по хворих составляет 74%. Білорусь стає маяком трансплантології на території СНД - тільки за 5 місяців минулого року там зроблено 120 трансплантацій, з яких: 20 - печінки, 86 - нирок, 14 - серця. Трансплантації нирок вже проводять і в окремих обласних лікарнях. Протягом 2011 року білоруські медики здійснили 159 пересадок стовбурових клітин. Білорусьдосягла найкращих результатів серед усіх країн Східної Європи щодо зниження малюкової смертності - значна роль у цьому належить мережі перинатальних центрів, підготовці кадрів в кращих клініках Європи, а також раціонального використання унікального дорогого устаткування. Підтягуються у своїй майстерності та районні лікарні - сейчас на їх базі здійснюють операції, які раніше були доступні тільки на республіканському або обласному рівні.

Про високий кваліфікаційний рівень працівників « швидкої » медичної допомоги свідчить той факт, що лише 16% викликів бригад завершується госпіталізацією пацієнтів - майстри своєї справи надають своевременву і якісну допомогу « на дому & raquo ;. Хоча скептики інтерпретують таку статистику інакше, мовляв, населення викликає « швидку, коли треба і коли не треба. Разом з тим рівень госпіталізації в Білорусі дуже високий - 26 випадків госпіталізації в розрахунку на 100 жителів. І лікарняних ліжок на душу населення в Білорусі більше,ніж в інших країнах СНД, Східної та Центральної Європи. Взагалі білоруси - серед тих, хто найчастіше звертається до лікаря (тільки в системі МОЗ фіксують 12 відвідувань лікаря в рік у розрахунку на 1 жителя).

← Як вібрато кокосовий... Нарощування вій в домашніх... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен