Головна : Новини

Нарощування вій в домашніх умовах

, 21:10
0 699

Усі жінки мріють про густих довгих віях. Оченята які обрамлені пухнастими віями дуже спокусливіі виразні. Тому, щоб домогтися бажаного ефекту представниці прекрасної статі йдуть на різні експерименти. Світові виробники в даній області вирішили догодити жінкам і придумали унікальну технологію нарощування вій. Безумовно, процедуру
краще робити у кваліфікованого фахівця в салоні краси, тоді результатбуде приголомшливим.

Але що ж вам робити, коли фінансові кошти не дають можливості відвідати майстра, а мати очі з красивими віями ну дуже вже хочеться? Альтернативою в даному випадку буде - самостійне нарощування вій.

Що потрібно для самостійного нарощування вій?

Для домашнього нарощування вампотрібно придбати спеціальний гіпоалергенний клей і, власне, комплект вій (окремих або пучками). Такі комплекти вій продаються практично в будь-якому торговому центрі. Вам ні в якому разі не варто купувати низькоякісні дешеві матеріали. Все це може закінчитися далеко не кращим чином для ваших очей.

Як проводиться нарощеноІван вій в домашніх умовах?

Нарощування вій - це досить копітка робота, яка вимагає багато часу. Для початку, за допомогою засобів на знежиреної основі вам потрібно видалити з вік макіяж.

Також вам потрібно заздалегідь вибрати: довжину, колір і форму вій. Благо вибір на сьогоднішній день досить багатий. Якщо говоріть про матеріал, з якого виготовляють вії, то розрізняють вії з натуральних або штучних волокон. 1-й варіант дорожче, але зате він дає можливість попередити себе від виникнення алергічних реакцій.

Що стосується штучних вій, то їх за допомогою спеціального пінцета потрібно приклеювати до основи своїх вій (пінцет входить в комплект). Приклеювати штучні вії прямо на шкіру повік не можна. Клей буває або чорний, або безбарвний, що, в свою чергу, створює ефект підводки.
Клеїти штучні вії краще зовні (зверху) від натуральних вій, або між віями (збоку від природних вій).

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ