Головна : Новини

Доброякісні пухлини

, 22:45
0 706

Пухлиною можна назвати будь-яке новоутворення. Цей термін часто застосовується до аномалійному розростанню тканини. Пухлини можуть бути доброякісні та злоякісні.

Доброякісні пухлини виникають через порушення обміну речовин, а якщо бути точним - клітинного обміну. ??
Клітинний обмін нашого організму становить приблизно 42 - 43 дня, тобто на 42 -й - 43-й день сама остання стара клітина організму Відмираючиет і виводу з нашого організму, а сама остання нова клітина в даний період утворюється і починає розвиватися.

Що ж відбувається коли цей процес порушений? Старі клітини НЕ відмирають і не виводяться з нашого організму, а продовжують рости. У цей час розвивається доброякісна пухлина.

Найчастіше при лікуванні доброкачжавної пухлини використовують гормональні препарати. Але ці препарати не допомагають, а навпаки сприяють переродженню доброякісних пухлин в злоякісні.

Продовжуючи свій розвиток і зростання, пухлинні клітини через деякий час проникають в оболонки здорових клітин які знаходяться по сусідству і вбивають їх, але разом з тим не позволяет їм виходити з організму і провокують їх зростання.

При сучасному лікуванні пухлин застосовують складні і небезпечні препарати. Існують різні методи лікування пухлин різних органів:

  • хірургічне - або злоякісної;
  • хічний (химеотерапии) - застосування потужних хім. препаратів;
  • променева - опромінення всього огранізму, або ураженого органу.

Всі ці методи дуже ефективні, на різних стадіях захворювання, як на 1-й так і на 2,3 і 4-й. Популярне нині нетрадиційне лікування пухлин (народнимі методами і т. д.) може призвести до серйозних ускладнень і навіть до летального результату, саме тому лише своєчасне звернення до онколога може гарантувати позитивний результат лікування або продовження життя.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ