здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Доброякісні пухлини

Квітень 20 2014

Пухлиною можна назвати будь-яке новоутворення. Цей термін часто застосовується до аномалійному розростанню тканини. Пухлини можуть бути доброякісні та злоякісні.

Доброякісні пухлини виникають через порушення обміну речовин, а якщо бути точним - клітинного обміну. ??
Клітинний обмін нашого організму становить приблизно 42 - 43 дня, тобто на 42 -й - 43-й день сама остання стара клітина організму Відмираючиет і виводу з нашого організму, а сама остання нова клітина в даний період утворюється і починає розвиватися.

Що ж відбувається коли цей процес порушений? Старі клітини НЕ відмирають і не виводяться з нашого організму, а продовжують рости. У цей час розвивається доброякісна пухлина.

Найчастіше при лікуванні доброкачжавної пухлини використовують гормональні препарати. Але ці препарати не допомагають, а навпаки сприяють переродженню доброякісних пухлин в злоякісні.

Продовжуючи свій розвиток і зростання, пухлинні клітини через деякий час проникають в оболонки здорових клітин які знаходяться по сусідству і вбивають їх, але разом з тим не позволяет їм виходити з організму і провокують їх зростання.

При сучасному лікуванні пухлин застосовують складні і небезпечні препарати. Існують різні методи лікування пухлин різних органів:

  • хірургічне - або злоякісної;
  • хічний (химеотерапии) - застосування потужних хім. препаратів;
  • променева - опромінення всього огранізму, або ураженого органу.

Всі ці методи дуже ефективні, на різних стадіях захворювання, як на 1-й так і на 2,3 і 4-й. Популярне нині нетрадиційне лікування пухлин (народнимі методами і т. д.) може призвести до серйозних ускладнень і навіть до летального результату, саме тому лише своєчасне звернення до онколога може гарантувати позитивний результат лікування або продовження життя.

← Нарощування вій в домашніх... Трава іван-чай  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен