Головна : Новини

Головні проблеми дітей-інвалідів

, 13:01
0 307

Діти-інваліди - це особлива соціальна група населення, диференційована за соціальним статусом, статтю та віком, а також неоднорідна за своїм складом, яка займає вагоме місце в демографично-соціальній структурі нашого суспільства. Головна особливість цієї соціальної групи населення - це нездатність самостійної реалізації власних конституційних прав на працю, реабілітацію, охорону здоров'я, а також незалежну життя.

Фахівці, що працюють з дітьми-інвалідами, виділяють деякі бар'єри (проблеми), з якими стикається дитина-інвалід та її сім'я в РФ і розповість нам про ці проблеми співробітник центру «Я », який надає матеріальну адресну допомогу дітям-інвалідам та їх сім'ям.

Проблеми дітей з обмеженими можливостями:

  • Територіальна, соціальна і економічна залежність ребека-інваліда від опікунів та батьків;
  • Найчастіше при народженні малюка з особливостями фізіологічного або психічного розвитку сім'я або розпадається, або ж дуже сильно опікується такої дитини і тим самим не дають йому нормально розвиватися;
  • Спостерігається дуже слабка професійна підготовка дітей-інвалідів;
  • Є певні труднощі безпосередньо при пересуванні по місту, що, в свою чергу, веде до ізоляції;
  • Відсутність достатнього правового забезпечення;
  • Негативну громадську думку до інвалідів;
  • Слабкість державної політики, а також відсутність комплексних центрів психо-соціальної реабілітації та спеціалізованого інформаційного центру.

На превеликий жаль, вищезгадані проблеми – це лише мала частина бар'єрів, з якими повсякденно зустрічаються діти-інваліди.

Висновки

Інвалідність – це обмеження в можливостях, які обумовлені сенсорними, психологічними, фізичними відхиленнями. В результаті чого з'являються законодавчі, соціальні та інші бар'єри, які не дозволяють інваліду інтегруватись у суспільство і брати участь в житті суспільства або сім'ї на аналогічних підставах, як інші члени цього самого товариства.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ