Головна : Новини

Які є матраци Dormisan

, 21:22
0 251

Одним з головних переваг ринкової економіки, до якої ми так старанно прагнемо, є можливість кожній людині реалізувати свій підприємницький талант і ідеї. Дійсно, сьогодні на ринку можна знайти величезну кількість найменувань та видів ортопедичних матраців та супутньої продукції. На жаль, більшість з них дуже швидко здаються перед "суворими буднями" і приходять в непридатність. Альтернативою дешевим і неякісним товарам можуть служити словацької компанії Dormisan, які вже близько 20 років користуються заслуженою увагою в країнах Євросоюзу та Україні.

Відмітні особливості

Якісний і довговічний ортопедичний матрац - це не просто поєднання пружин і оббивки. Всі його компоненти повинні бути продумані до дрібниць, володіти певною мірою унікальністю, щоб реалізувати єдино важливу мету - якісний сон і відпочинок. Про те, наскільки велику роль цей процес грає, може свідчити хоча б той факт, що середньостатистична людина спить близько третини свого життя.

В матрацах Dormisan використовується інноваційна розробка Sonnocel, яка поєднує в собі пористу еластичну поліуретанову піну і латекс. Завдяки тому, що пори відкриті, в них легко збирається повітря, а сама структура наповнювача схожа на бджолині стільники. Такий підхід дозволяє виключити з вживання різні потенційно алергенні матеріали, а сам ортопедичний ефект побудувати на природних механізмах.

Крім цього, відкриті пори дозволяють повітрю безперешкодно циркулювати всередині, забезпечуючи ідеальну терморегуляцію. На матраці з таким наповнювачем також тепло і затишно взимку, як і свіжо влітку. Він збагачує організм киснем, чудово відводить вологу і підтримує хребет у правильному положенні під час сну.

Продукція

У лінійці матраців компанії Dormisan представлені 9 моделей, які можна розділити по жорсткості і вартості на три групи:

  • М'які. Моделі Pluto (середня цінова категорія, анатомічний ефект) і Pullman (дорогі матраци, підвищений комфорт);
  • Середні. Моделі з прекрасним ортопедичним ефектом і максимальною підтримкою хребта Saturn, Uranus, Nuvola, Luna, Bambino, Pluto New;
  • Жорсткі. Матраци серії Jupiter, наповнювач яких дозволяє максимально повторювати анатомічні особливості людини.

При відмінній якості і європейському походження, матраци Dormisan відносяться переважно до середньої цінової категорії, що дозволяє оцінити їх якість великої аудиторії в нашій країні.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ