Головна : Новини

Як відрізнити оригінальні кеди Converse від підробки

, 13:30
0 300

Перед покупкою нових кедів Converse кожен покупець переглядає десятки сайтів, відеооглядів та відгуків покупців для того, щоб знайти всі маленькі точності в тому, як відрізнити підробку від оригінального пари, і не потрапити на великі гроші. Адже нікому не хочеться бути обманутим і придбати «ліві» кеди конверс чоловічі. Але з кожним днем це зробити все складніше, тому що прогрес не стоїть на місці, і з процесом удосконалення оригіналів, удосконалюються і підроблені фірми, вони враховують всі свої вади і намагаються зробити все найкращим чином. Не завжди виходить досліджувати нове придбання наочно, так як деякі покупці роблять покупки через інтернет, наприклад на сайті . Подделочные фірми також користуються цим фактом і просувають свій товар.

Як відрізнити оригінал від підробки

Тим не менш, існують три основних правила, які безпомилково допоможуть вам вибрати саме оригінальну пару новеньких кедів Converse. Цікаво те, що вам навіть не доведеться бути присутнім при цій покупці в магазині і тримати її в руках.

І так, ці правила звучать так:

  1. Порівняйте списки сайтів на офіційному сайті Converse. На цьому сайті опубліковано всі магазини-партнери Converse в яких присутні саме офіційні моделі взуття. Якщо ви не знайшли вашого магазину в цьому списку, варто відмовитися від цієї покупки і відвідати якийсь магазин зі списку.
  2. Ціна. Обов'язково потрібно порівняти вартість оригінальної моделі з того ж сайту і вартість обраних кросівок в магазині. Пам'ятайте, що це має бути саме класична модель Converse, яка давно закріпилася на ринку продажів і має встановлену ціну. На цей вид кедів ніколи не буває знижок, так що, якщо ви бачите якісь розпродажі, швидше за все, вас хочуть обдурити.
  3. Стоп-слово «Converse». Сайт, який ви вибрали для покупки не може у своїй назві мати оригінальна назва марки Converse. Все це легко пояснити. Офіційний сайт виробник Converse заборонив використовувати цю назву в своїх сайтах. Навіть у поєднанні з іншими знаками та літерами, цей сайт буде вважатися магазином підробок, оскільки він не входить в список тих, кому можна використовувати назву, а значить і не має оригінальних марок.

Існує ще одне негласне, але дуже важливе правило – якість. Ніколи не економте на взуття, адже заощадивши, ви можете отримати кота в мішку. Погано зроблена взуття розвалиться через місяць, якраз тоді, коли закінчиться термін гарантії продукту, і ви залишитеся біля розбитого корита. Перевіряйте якість взуття, і, якщо ви бачите, що кеди заслуговують того, щоб ви їх носили, не сумнівайтеся і сміливо купуйте. 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ