Головна : Новини

Секрети вибору нешкідливих для здоров'я сонцезахисних окулярів

, 12:09
0 271

Як більшості людей відомо очі треба захищати від сонця також як і шкіру. Оптимальним захистом для очей є сонцезахисні окуляри. Але виникає логічне питання: "?". Нині дане питання є не стільки естетичний, скільки, в 1-шу чергу, це питання людського здоров'я. Навіть з самого назва даного актуального літнього та весняного аксесуара можна зрозуміти, що його основною функцією є безпосередня захист від УФ променів самих очей, а також шкіри навколо них.

Якісні сонцезахисні окуляри - це не тільки захист зору і стиль, а також і чіткість зображення при можливій зміні його яскравості, без зміни при цьому перенесення кольорів.

Які бувають лінзи і яким з них краще віддати перевагу?

Як виявляється, далеко не завжди затемнені лінзи окулярів свідчать про захист від ультрафіолетового випромінювання. Переважна більшість сонцезахисних окулярів, оснащених пластиковими лінзами - це дешева репліка відомих ТМ, а також небезпечна для людського здоров'я підробка. Навіть будучи «чорніше чорного», дані окуляри пропускають всі 100 відсотків УФ променів. Крім того, чим більше чорними будуть ці окуляри, тим більш небезпечними вони будуть  для людського здоров'я!

Так при яскравому світлі очної зіниця звужується, щоб максимально зменшити зону можливого сонячного опіку – це природна, надана людині природою, захист від ультрафіолетового випромінювання. У той час в темних дешевих сонцезахисних окулярах без УФ фільтрів очної зіниця залишається «обдуреним». В результаті - він не звужується і, тим самим, бере сонячний удар на себе, причому в повному обсязі.

Саме тому, обираючи собі сонцезахисні окуляри, дуже важливо знати пару моментів. І найважливішим з них є матеріал, з якого ці самі лінзи зроблені. Варіантів тут зовсім небагато: лінзи можуть бути або скляні або пластикові. Кожен з цих матеріалів має свої "+" і "-", які ми і розглянемо далі.

Лінзи з пластику

Основною перевагою даних лінз є те, що їх дуже складно розбити – вони не розсипається на осколки, що так небезпечні для очей. Також дані лінзи мають маленьку вагу. Але вони мають 1-ин дуже серйозний "-": пластик пропускає всі 100 відсотків УФ. Саме тому, безпека лінз з пластику забезпечується лише якістю матеріалу, а також фільтрів, що застосовуються на окулярах для створення блокуючого шару. Ще 1-ім "-" даних лінзи є те, що вони дуже легко дряпаються, а також пластик може деформуватися при екстремальної спеки.

Лінзи зі скла

Скло, на відміну від пластику, не пропускає УФ випромінювання, навіть у тому випадку, якщо самі лінзи будуть прозорими. Саме тому ви можете вибрати сонцезахисні окуляри навіть з min затемненням і не турбується за здоров'я власних очей. Також лінзи зі скла набагато рідше схильні подряпин. Правда у них є і "-". Скло є травмонебезпечним матеріалом, особливо в безпосередній близькості до ока.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ