Головна : Новини

Хімія для басейну: як підібрати?

, 11:01
0 300

Яким ви собі уявляєте басейн? У всіх людей в свідомості виникає свій образ, але 100 % всі бачать його з прозорою і чистою водою. Басейн повинен бути таким, щоб було приємно дивитися на його блакитну гладь. Таким, в якому ви можете плавати і не думати про шкідливих мікроорганізмів і бактерій, оскільки їх там просто  ні.

Нешкідливу і прозору воду реально зробити навіть самому і допоможе вам з цим упоратися . Щоб провести комплексну обробку води часто треба використовувати кілька засобів.

pH всьому голова

Перед тим, як обробити воду в басейні, необхідно провести її аналіз на лужність і кислотність, і тільки дивлячись на результати даного аналізу можна буде провести хімічну обробку води.

Регулювання рівня pH - це обов'язкова умова належного догляду за водою в басейні. Сам показник pH показує, яку саме реакцію має вода (кислу або лужну) і наскільки ця реакція сильна. Також, pH - це дуже важливий фактор, який впливає на ефективність дезінфікуючих засобів, які додаються.

При грамотному і регулярному застосуванні сучасна хімія для басейну дає можливість утримувати ваш басейн в ідеальному стані. Звичайно ж, використовувати її в парі з фільтрацією води. Конкретні хім. засоби для басейну обирають безпосередньо в залежності від умов експлуатації самого басейну, а також його призначення. На даному етапі і починається дезінфекція води.

Воду можна дезінфікувати 3-ма методами:

  • Класичне хлорування;
  • Дезінфекція за допомогою активного кисню;
  • Дезінфекція за допомогою брому.

На превеликий жаль, однієї лише дезінфекції мало для догляду за водою в басейні. Її треба поєднувати з хімією для басейну, що, в свою чергу, бореться з мутністю води і водоростями. Так, наприклад, водорості знищуються такими речовинами, як альгіциди (їх підбираються безпосередньо в залежності від дезінфектора, що застосовується для знезараження води). З мутністю води борються флокулянти, утворюють суспензії у великі пластівці, які, в свою чергу, можуть бути видалені фільтром.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ