Головна : Новини

Як вилікувати гастрит шлунка?

, 13:54
0 1038

Згідно статистики кожен 2-ий людина в світі має проблеми з травленням. Якщо людині не буде надана своєчасна медична допомога, то ці проблеми цілком можуть викликати гастрит або виразку шлунка.

Гастритом називається запальне захворювання слизової оболонки шлунка, яке локалізоване в якомусь 1-му конкретному місці або ж вражає всю внут. поверхня шлунка.

Що таке гострий гастрит?

Найчастіше, гострий гастрит слизової шлунку викликається його роздратуванням ліками, недоброякісної їжею або бактерією Helicobacter pylori.

факторами Призводять до появи гастриту:

  • безконтрольний прийом препаратів, які містять ацетилсаліцилову кислоту;
  • дуже тривалий прийом антибіотиків;
  • супутні хвороби органів травлення;
  • зловживання макаронними та ковбасними виробами;
  • постійні стреси;
  • вживання алкоголю;
  • порушення дієти, а також відмова від повноцінних прийомів їжі на користь перекусів.

Лікування гастриту

Багато людей при виявленні у них цього захворювання задають питання: "А чи можливо вилікувати гастрит раз і назавжди?". Однозначної відповіді на це питання у медиків немає, оскільки залежить безпосередньо від форми запального процесу, ступеня занедбаності хвороби, наявності супутніх патологій та ускладнень.

Ліки для лікування гастриту призначає лікар, при цьому він керується результатами аналізів і гастроскопії пацієнта. У разі гастриту з підвищеною кислотністю в обов'язковому порядку призначаються обволікаючі засоби (фосфалюгель, альмагель). Дані препарати мають заспокійливі і захисні властивості, а також вони забезпечують антибактеріальний ефект і усувають болі в шлунку.

У разі виявлення бактерії Helicobacter pylori людині обов'язково призначають антибіотики. Дозування препарату і тривалість антибіотикотерапії строго індивідуально підбирає лікар-гастроентеролог безпосередньо в залежності від маси тіла, віку та ступеня занедбаності патології.

Якщо спостерігається виражений больовий синдром назаначается прийом п'ятдесятивідсоткове розчину анальгіну (до 3 разів на день по 1 ст. л.). Для зняття бурчання в животі і підвищеного газоутворення призначають ферментативні препарати (мезим-форте, креон, фестал, панкреатин та ін), а також активоване вугілля.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ