Головна : Новини

Кіста молочної залози: що це таке?

, 00:44
0 249

Кістою молочної залози називається порожнина, яка заповнена рідиною. Ця патологія дуже часто зустрічається у жінок від 35 до 55 років, які ще не народжували. Кіста молочної залози создаеться з часточок молочних залоз або молочних проток і буває груповий або одиночної.

Часто, поки кіста молочної залози не досягне дуже більшого розміру для можливого промацування - її буде досить важко виявити.

Симптомом кісти молочної залози є часта дуже відчутна біль безпосередньо в самій залозі при менструації. Буває, що кіста може досягти величезних розмірів і, як результат, здатна змінити форму грудей.
 
Як говорить статистика: немає гострої потреби в проведенні хірургічних операцій 100 % всіх хворих на це захворювання. Але, є також і абсолютні показання для видалення кісти хірургічним шляхом і це: воспалявшиеся раніше кісти, які наповнилися безпосередньо після її триразової біопсії, папилломатозные розростання в просвіті кісти, підозра на онкоогию молочної залози безпосередньо в стінці кісти. До речі, якщо вам треба , то всю інформацію про даної операції ви можете прочитати на сайті brabook.ru.

Лікування

Терапію даної патології можуть проводити 2-ма шляхами:

  • Консервативним. Він передбачає терапію гормональних зрушень, які безпосередньо і викликали появу кісти;
  • Хірургічним. Це ніщо інше, як видалення ділянки молочної залози, який містить кісту.

Здатна кіста з'явиться знову?

Якщо не лікуватися, то кіста може виникнути знову навіть після операції. Це може відбутися або в інших ділянках цієї молочної залози, або в протилежній.

Важка це операція?

Жінки, які перенесли дану операцію кажуть, що страхи безпосередньо перед хірургічним втручанням абсолютно не відповідають відносній легкості післяопераційного періоду. Тут вся справа в тому, що будь післяопераційний період майже безболісний, а дана хірургічна операція вважається 1-ої з найбільш легкопереносимых в області хірургії молочної залози.

чи Є якісь серйозні косметичні наслідки після даної операції?

У разі правильного виконання даного хірургічного втручання, дотримуючи всі принципи пластичної хірургії - дана операція майже не залишає жодних видимих слідів безпосередньо на тілі пацієнтки.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ