Головна : Новини

Навіщо потрібні ортопедичні корсети?

, 13:11
0 319

Здоров'я хребта безпосередньо впливає на людське самопочуття. В результаті його викривлень здатні розвиватися такі патологічні процеси, як: підвищена стомлюваність, порушення периферичного кровообігу, деформації грудної клітки і ін

Щоб уникнути майбутньої деформації скелета, лікарі раджу носити бандаж для спини (він же ортопедичний корсет для підтримки хребта), який зменшить навантаження на хребет в цілому і його поперековий відділ зокрема. До речі, придбати ортопедичний корсет за доступною вартості ви можете в інтернет-магазині .

Призначення

При таких патологіях, як міжхребцева грижа і загострення остеохондрозу, ортопедичний корсет забезпечує надійну фіксацію попереково-крижового, а також грудного відділів хребта, при цьому зберігає їх рухливість.

Головним призначенням ортопедичного поясу є:

  • підтримка хребта в фізіологічно правильному положенні;
  • стабілізація хребта;
  • розвантаження певних відділів хребта;
  • виправлення деформації хребетного стовпа і постави в цілому.

Завдяки тому, що наші ребра беруть на себе якусь частину жорсткості статистичної і динамічної навантаження, а інша частина передається здоровим суміжних ділянок - ортопедичний корсет компенсує опорність. Під час стягування, крижово-поперековий корсет викликає надмірне внутрішньочеревного тиску, а безпосередньо через діафрагму - надмірне внутрішньо грудний тиск, що, в свою чергу, і забезпечує стабілізуючий, а також розвантажує ефект.

Сьогодні лікарі все частіше рекомендують купувати поперекові бандажі або корсети для спини, які мають фіксує і зігріваючий ефекти одночасно.

Кому потрібен ортопедичний корсет?

Застосування ортопедичного корсета (пояси) просто необхідно тим людям, чий рід діяльності пов'язаний з тривалими навантаженнями на хребет:

  • водії;
  • офісні працівники;
  • вантажники;
  • спортсмени-важкоатлети (під час силових вправ ортопедичний пояс знімає навантаження з хребта, тим самим він запобігає зміщенню дисків а також підвивих хребців) і так далі.

Висновки

Якщо під час своєї роботи ви відчуваєте біль в області спини, тоді вам краще придбати крижово-поперековий корсет, ефект від його застосування можна відчути вже через 1 годину.

Крім того, якщо ви маєте проблеми зі своїм хребтом, тоді крім ортопедичних корсетів і бандажів вам варто звернути свою увагу ще й на вашу взуття - краще, щоб вона також мала ортопедичним ефектом.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ