Головна : Новини

Чому треба регулярно ходити до стоматолога?

, 00:07
0 277

Якщо у вас не болять зуби, на превеликий жаль, це не є гарантією відсутності проблем з вашими зубами. Відсутність болі в ротовій порожнині не означає, що ваші зуби мають ідеальний стан. Виявити різні захворювання ротової порожнини вчасно, а також усунути наявну проблему можна лише регулярно відвідуючи стоматолога.

На превеликий жаль, багато з нас зовсім невідповідально і несерйозно ставляться до догляду за зубами і в цілому до порожнини рота. Ігноруючи профілактику зубних хвороб і всієї ротової порожнини, людина піддає себе можливості зіткнутися з дуже серйозними захворюваннями і навіть втратою зубів.

Профілактика

Регулярне чищення зубів із застосуванням зубної нитки, щітки — це необхідна і найважливіша профілактична процедура. У підсумку після чищення видаляються залишки їжі з міжзубних просторів, що можуть сприяти появі шкідливих бактерій, які є причиною появи нальоту — основної причини руйнування емалі та появи зубного каменю.

Але суто 1-ої чищення зубів не завжди вистачає для того, щоб зберегти здоров'я порожнини рота. Оскільки навіть порушення різного роду в організмі, в обміні речовин, зокрема, можуть спровокувати поступове руйнування зуба.

На превеликий жаль, розпізнати карієс самостійно ще на ранніх стадіях досить складно. Потоншення зубної емалі можна побачити лише за допомогою спец. обладнання, без якого про розвиток захворювання нам говорить лише поява чутливості до гарячого і холодного, а також болі. У свою чергу, регулярне відвідування стоматолога дозволяє вчасно побачити можливі проблеми з зубами, щоб попередити захворювання ще на ранніх етапах його розвитку.

Як часто треба посечать стоматолога?

Частота візитів до стоматолога залежить безпосередньо від стану зубів конкретної людини. При відсутності тривожних симптомів, зуби треба обстежити 2-ва рази на рік. Але якщо у людини є певні захворювання порожнини рота, наприклад, карієс, гінгівіт, пародонтит, тоді відвідувати стоматолога потрібно кожні 2-3 місяці.

Джерело:

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ