Головна : Новини

Худнемо без дієт: Як це зробити?

, 12:39
0 303

Всі люди, що хочуть скинути зайві "кг", мають власне пояснення того факту, чому вони швидко набирають зайву вагу, а втрачає - повільно. Порушений обмін речовин, генетична схильність, малорухливий спосіб життя, вік, обожнювання «солоденького» і "фаст-фуду", а також інші нюанси служать цілком зрозумілим і обґрунтованим виправданням. Але насправді, у більшості випадків, основною причиною зайвої ваги є порушення обміну речовин (якщо не включати генетику).

Що ж це значить?

Щоб забезпечити правильне функціонування всіх систем нашого організму, необхідні енергетичні ресурси і корисні речовини, що надходять разом з продуктами харчування. А що таке їжа? Насамперед, це енергія. Розглядати їжу треба саме з такої точки зору. Але безконтрольне споживання різних продуктів харчування веде до того, що замість потрібного набору корисних речовин - людина «закармливаем» свій організм надмірною кількістю вуглеводів, білків, а також жирів, що їх просто нікуди подіти, окрім як "помістити" в прошарок жиру. З усіх вступників з їжею речовин людський організм вибирає тільки найнеобхідніші, ну а решта - «відкладає про запас». Далі ми поговоримо про те, без дієт.

Секрет схуднення без виснажливих дієт

Все що людині треба було зложено в нього природою з самого його народження, просто всім цим треба правильно розпорядитися. Але з віком накопичуються і з'являються звички, від яких людина не хоче, або ж не може відмовитися. 1-ий з них є звичка "смачно поїсти". Дуже складно самостійно відмовитися від цукерки або ж торта лише тому, що у них досить багато калорій.

Енергію, яку людина отримує з їжею, він витрачає на: відновлення клітин, фізичну і розумову активність, забезпечення функціонування своїх внут. органів та ін Але коли ми отримуємо більше калорій, ніж наш організм витрачає, тоді ми товстіємо", а коли менше - худнемо.

Ось вам і відповідь на вышепоставленный питання: Щоб схуднути без дієт, кількість надходять в організм калорій повинно бути менше потращенных їм калорій за день.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ